Home / News / SCYTHE – ruszyła przedsprzedaż!

SCYTHE – ruszyła przedsprzedaż!

Scythe_Przedsprzedaz posterPHALANX rozpoczął właśnie przedsprzedaż polskiej edycji SCYTHE, chyba najbardziej oczekiwanego tytułu w tym roku. Niesamowity świat i grafika Jakuba Różalskiego i pozycja w top 20 w rankingu BoardGameGeek.com oznaczają, że jest to gra warta uwagi każdego fana planszówek.

Przedsprzedaż to kilka unikatowych bonusów oraz obniżona cena gry:

– 20% zniżki od ceny detalicznej gry (349,95 zł),

– pakiet 8 unikatowych kart spotkań,

– pakiet 4 unikatowych kart celów,

– pakiet 6 unikatowych kart fabryki,

– unikatowy obraz Jakuba Różalskiego pt. “Pierwszy śnieg” z opisem i podpisem Autora, wydrukowany w formacie kartki pocztowej.

Scythe ilustracja 1

Unikatowe karty pochodzą z kampanii crowdfundingowej gry na portalu Kickstarter (tzw. stretch goals) i nie trafią do normalnej dystrybucji. Podobnie obraz Jakuba Różalskiego pt. “Pierwszy śnieg” – jest kolekcjonerskim dodatkiem do gry, dostępnym wyłącznie w tej przedsprzedaży.

W tej konfiguracji będzie dostępnych tylko 200 gier, przedsprzedaż trwa w sklepie wydawcy (www.sklep.phalanxgames.pl).

Scythe ilustracja 3

Poza samą grę PHALANX wyda również pakiet polonizacyjny dla tych, którzy kupili angielską edycję gry. W środku znajdą się:

– 2 książki z zasadami,

– karta pomocy,

– 10 kartonowych plansz (5 plansz graczy, 5 plansz frakcji)

– 91 kart.

Scythe ilustracja 2

Zawartość pozwoli wymienić wszystkie językowo zależne angielskie komponenty gry na polskie (poza jej pudełkiem i kartą osiągnięć – achievment sheet). PHALANX dorzuca do nich również unikatowe karty promocyjne z kampanii crowdfundingowej oraz obraz “Pierwszy śnieg”. Pakietów przygotowano tylko 95, je również można nabyć w przedsprzedaży.

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

19 + piętnaście =