Home / Patronaty / Patronat GF: II Srokowski Konwent Gier Planszowych, czyli gramy na Mazurach!

Patronat GF: II Srokowski Konwent Gier Planszowych, czyli gramy na Mazurach!

Istnieje legenda, że im większa miejscowość, tym lepsze konwenty gier planszowych… Znamy też legendę o Smoku Wawelskim i mity greckie. We wszystkich jest tyle samo prawdy, z czego wynika prosty wniosek, że im mniejsza miejscowość, tym fajniejszy konwent :).

Chcecie się przekonać?

Zapraszamy do Srokowa na Mazurach, które tylko dlatego nie należy do wolnych miast (jak np. Reszel), że nie jest miastem… Ale było jeszcze w latach sześćdziesiątych! Leży na trasie Kętrzyn-Węgorzewo, jadąc drogą nr 650 nie da się go ominąć. W każdym razie, choć wolnym miastem nie jest, czas płynie tu leniwie i wolno nam organizować konwenty gier planszowych. Klub zapaleńców planszówkowych „Zawsze Wygrani” spotyka się regularnie co dwa tygodnie od półtora roku, a ponieważ w okresie ferii zimowych 2015 i 2016 zorganizowaliśmy pięciodniowe konwenty dla dzieci i młodzieży, zaś w ubiegłoroczne wakacje Srokowski Konwent Gier Planszowych, który cieszył się dużym zainteresowaniem – postanowiliśmy rzecz całą powtórzyć, a nawet udoskonalić!

Dlatego w ostatni weekend lipca (29-30-31.07.2016) zapraszamy na II Srokowski Konwent Gier Planszowych, który odbędzie się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodku Kultury w Srokowie przy Placu Rynkowym 14.

Zapewniamy:

 •  duży wybór gier planszowych i karcianych (dzięki uprzejmości firmy REBEL)
 • emocjonujące turnieje dostosowane do wieku uczestników
 • nagrody w postaci gier
 • kiermasz gier używanych
 • kawę, herbatę i słodki poczęstunek (w zorganizowaniu tego ostatniego wspierają nas sami uczestnicy, przynosząc wypieki domowej roboty!) Ps. Można tego nie traktować jako sugestię, naprawdę jesteśmy gościnni 🙂
 • miłą atmosferę (konkurs tortur zaplanowaliśmy na godziny nocne 😉 )
 • możliwe, że coś jeszcze, ale niewykluczone, że przyjdzie nam to do głowy już po opublikowaniu tego gorącego zaproszenia 🙂

II_konwent_lipiec

A tak było w zeszłym roku:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


 

Facebook Comments

3 komentarze

 1. Świetnie! Jedziemy na Mazury 😀

 2. My prawdopodobnie też! 🙂

 3. tareczkapokusa

  Na mazurach jest fajnie a najlepiej w Srokowie na konwencie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

18 − 12 =