Home / Zapowiedzi / Good Morning! To będzie na pewno dobry dzień!

Good Morning! To będzie na pewno dobry dzień!

Good Morning! To będzie na pewno dobry dzień! Dlaczego? Ponieważ oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę z Morning Family, czyli francuską grupą wydawców i dystrybutorów  gier planszowych z całego świata. A co to dla Was oznacza? Dużo nowych gier, w tym najbardziej wyczekiwana gra roku – Scythe.

Gob_GAB_1366x768

Współpracę rozpoczynamy jednak od dwóch gier: Gobbit i Gobbit Angry Birds. To zwariowane i emocjonujące gry imprezowe dla 2-8 graczy, w których do ataku i obrony używamy dłoni. W trakcie rozgrywki sytuacja zmienia się błyskawicznie i tak na przykład w Gobbicie raz przyjmujemy rolę atakującego drapieżnika próbującego pożreć uciekającą ofiarę, a już za chwilę sytuacja może się odwrócić i to naszym zadaniem będzie ochronić się przed atakiem. W Angry Birds włączamy się natomiast do odwiecznej wojny pomiędzy ptakami a świniami. Sytuacja również zmienia się jak w kalejdoskopie i zmieniamy strony walki. Tylko uważajcie – nigdy nie możecie zaatakować sami, w końcu w stadzie siła! Premiera tej gry związana jest z wejściem do kin filmu Angry Birds. 27 maja nasi animatorzy wyruszają w Polskę i odwiedzą prawie 50 lokalizacji. Jako jedni z pierwszych w grę Gobbit Angry Birds zagrają goście kina Helios oraz Cinema City. Przed seansami lub po ich zakończeniu będziecie mogli wypróbować i sprawdzić się podczas rozgrywki w naszą grę. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik z kolorowankami z motywami Angry Birds. Nasz plan podboju Polski wygląda następująco:

27 maj – kino Helios – Magnolia Park we Wrocławiu.

27-29 maja – kino Helios – Galeria Piastów w Legnicy.

28-29 maja – kino Helios – Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu.

28-29 maja – kino Helios – Galeria Echo w Kielcach.

28-29 maja – kino Helios – CH Greenpoint w Piotrkowie Trybunalskim.

29 maja – kino Helios – Galeria Solaris w Opolu.

29 maja – kino Helios – CHR Sukcesja.

1 czerwca – kino Helios – Galeria Aleja Bielany we Wrocławiu.

1 czerwca – kino Helios – Cuprum Arena w Legnicy.

4 czerwca – kino Helios – Galeria Solaris w Opolu.

4-5 czerwca – kino Helios w Radomiu.

4-5 czerwca – kino Helios – Galeria Sfera w Bielsku Białej.

4-5 czerwca – 33 kina Cinema City w całej Polsce!

5 czerwca – kino Helios – Galeria Olimpia w Bełchatowie.

11 czerwca – kino Helios – Centrum Handlowie Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

12 czerwca – kino Helios w Sosnowcu.

A to tak naprawdę tylko początek gobbitowej fali, która zaleje Polskę! Mamy nadzieję, że karciana wersja odwiecznej walki o jaja również podbije Wasze serca i stanie się fenomenem, zyskując miano kultowej! Zarówno tę wersję, jak i zwykłego Gobbita, kupicie m.in. w naszym firmowym sklepie.

Współpracę z Morning Family zaczynamy od spektakularnej akcji po to, by dobrze się przygotować na przyjęcie fenomenalnej gry Scythe, która wygrywa w prawie wszystkich rankingach prowadzonych w serwisie BoardGameGeek. Nie dziwi nas fakt, że to najbardziej wyczekiwana gra roku – jej ufundowanie wsparło prawie 18 tysięcy osób. Udało się zebrać ponad 1 800 000 dolarów. Autorem tej gry jest Jamey Stegmaier, a fenomenalne grafiki ukazujące alternatywną wizję 1920 roku, stworzył Polak – Jakub Różalski. Gra trafi do Was już jesienią tego roku! Przed nami zatem naprawdę emocjonujące miesiące!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 − cztery =