Home / News / Polska edycja T.I.M.E Stories na Wspieram.to

Polska edycja T.I.M.E Stories na Wspieram.to

rebel

Z radością informujemy, że trwające od wielu tygodni negocjacje dotyczące wydania polskiej edycji gry T.I.M.E Stories zakończyły się sukcesem. Podstawowa wersja gry oraz 3 pierwsze dodatki otrzymają szansę na ukazanie się we w pełni spolszczonej edycji za pośrednictwem portalu Wspieram.to. Oczywiście to od wspierających będzie zależało ostateczne wydanie tytułu, jednak bardzo wierzymy w powodzenie całego przedsięwzięcia.

 

 

Agenci. Witajcie.

Część z Was już wie, nazywam się Bob i jestem waszym doradcą skanującym.

Przed każdą misją wprowadzę was w założenia techniczne i ograniczenia z nią związane.

 

Pozwólcie, że przedstawię wam wstępne założenia całego projektu i przybliżę plany dotyczące jego przebiegu.

Do startu projektu pozostała już tylko chwila. Przygotowania trwają pełną parą, a my chcielibyśmy Was poinformować o tym jak ta kampania będzie wyglądać.

Podstawową informacją, która pozwoli Wam się do niej przygotować jest to jak będą kształtowały się ceny gry podstawowej i dodatków oraz w jakim modelu zostaną one udostępnione.

Kampania ma na celu zbiórkę funduszy na wydanie pełnej polskiej edycji gry T.I.M.E Stories wraz z 3 dodatkami: Sprawa Marcy, Proroctwo Smoków oraz Co skrywa Maska?

 

Planowana data premiery całej serii to październik 2016 roku, dokładna data uzależniona jest nie tylko od postępu prac nad lokalizacją, ale także tego jak będą one przebiegać u 3 partnerów, którzy dołączą do druku (Włochy, Japonia, Hiszpania). O przebiegu prac będziemy na bieżąco informować.

Poniżej prezentujemy ceny w trakcie trwania akcji oraz tzw. „early bird” (ranne ptaszki):

 

Prowadzisz sklep z grami planszowymi i jesteś zainteresowany zawarciem T.I.M.E Stories w swojej ofercie? Chcesz zostać mecenasem akcji? Skontaktuj się z nami:  wspieram@rebel.pl

Z pozdrowieniami,

Zespół REBEL.pl


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

10 + 12 =