Home / News / W cieniu tronu – zapowiedź i patronat medialny GF

W cieniu tronu – zapowiedź i patronat medialny GF

W cieniu tronu2Tajne stowarzyszenia działają w cieniu królewskiego tronu. Chcą przejąć władzę nad Starym Państwem. Im większa liczba sług, szlachty i dostojników znajduje się pod ich kontrolą, tym większa szansa na osiągnięcie ostatecznego celu.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Games Fanatic objął patronat medialny nad grą W cieniu tronu, która ma się ukazać na półkach sklepowych pod koniec maja bieżącego roku za sprawą wydawnictwa Fox Games.

W cieniu tronu jest to szybka gra karciana, autorstwa Oleksandra Nevskiya i Olega Sidorenko – panów znanych z takiego hitu jak Tajemnicze Domostwo lub z zapowiedzianych niedawno w polskiej wersji językowej przez wydawnictwo Rebel, Piratów 7 Mórz.

Podczas partii gracze zbierają zestawy kart zapewniające im specjalne moce i punkty zwycięstwa. Moce ułatwiają zbieranie kolejnych kart, te z kolei określają punkty zwycięstwa, które pozwalają ustalić, kto wygrał grę.

Rozgrywka przeznaczona jest dla od 2 do 4 graczy, a czas partii nie powinien przekroczyć 30 minut.

foxgames

Na razie o grze możecie przeczytać niewiele więcej, chociaż wyrażona na BGG opinia nastraja sporym optymizmem: “Great Filler! Love the variable powers and their effects” (“Świetny filler. Jestem zachwycony zmiennymi mocami [postaci] oraz ich efektami”).

My nie możemy się już doczekać premiery i możliwości zrecenzowania dla Was gry. Wam polecamy tymczasem zapoznać się z instrukcją (jeszcze wersją nieostateczną) oraz przykładowymi grafikami kart.

Ps. a jeszcze przed premierą możecie spodziewać się konkursu, w którym będzie można wygrać własny egzemplarz W cieniu tronu.

kartaKoniecGry

karta Końca Gry


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 × jeden =