Home / News / Co nowego od Fox Games?

Co nowego od Fox Games?

logo_foxgamesMamy dla Was garść nowości i zapowiedzi od wydawnictwa Fox Games. Brzmią naprawdę ciekawie 🙂 Zapraszamy do lektury.

W ostatnim dniach wydawnictwo Fox Games wypuściło na rynek kilka nowości. Swoją polską premierę miały m.in.:

  • Straszny Dwór – jest to kooperacyjna gra dla nieco młodszych graczy, w której mamy za zadanie przegnać duchy z nawiedzonej posiadłości. Gra ilustrowana jest prześlicznymi grafikami Tomka Larka, który jak zwykle wykonał swoją robotę na medal 🙂
  • Hexxświetna gra imprezowa na refleks i spostrzegawczość … lepsza od Dobble i Jungle Speed. Zresztą co tu dużo mówić – lepiej przeczytajcie recenzję Pingwina
  • Kraby na Fali – jest logiczną grą zarówno dla młodszych jak i starszych graczy, w której poruszają oni  krabami układając je jedne na drugich. Fale zmywają odosobnione kraby do morza, więc lepiej trzymać się razem. Ostatni gracz pozostający w grze wygrywa i zdobywa tytuł króla wybrzeża.
  • Gobblety to idealna pierwsza gra strategiczna dla najmłodszych graczy – kółko i krzyżyk do kwadratu – w której wygrywa ten z graczy, który jako pierwszy będzie miał ustawione 3 pionki w linii.

W maju mają się ukazać natomiast kolejne tytuły od “Lisków“, w tym:

  • Siedem 7gra karciana, w której gracze obejmą we władanie nadprzyrodzone moce siedmiu najsłynniejszych liczb 7 w całej historii ludzkości (7 mórz, 7 cudów świata, 7 fortun, 7 grzechów głównych, 7 kolorów, 7 etapów życia człowieka, 7 cnót boskich)
  • Gangi Nowego Jorkugra karciana, w której wcielacie się w gangsterów rywalizujących o wpływy w dzielnicach Nowego Jorku. Ten, który pod koniec gry obsadzi swoimi ludźmi najbardziej prestiżowe obszary miasta wygrywa grę. 
  • Ciasteczkowe Potworkiszybka gra na spostrzegawczość, w której w trakcie rozgrywki wcielacie się w wesołe ciasteczkowe potworki uwielbiające smakołyki. W czasie każdego posiłku tylko jeden potworek może zjeść właściwy smakołyk. Gracz, który jako pierwszy pięć razy znajdzie odpowiednie pyszności wygrywa grę.
  • W cieniu tronugra pod patronatem medialnym Games Fanatic, w której gracze zbierają zestawy kart zapewniające im specjalne moce i punkty zwycięstwa. A wszystko to w klimacie dworskich intryg, za pomocą których tajne stowarzyszenia działające w cieniu królewskiego tronu, chcą przejąć władzę nad Starym Państwem. Szerszą zapowiedź tej gry, a także instrukcję i garść przykładowych grafik znajdziecie na stronie głównej Games Fanatic.

A na koniec mamy dla Was jeszcze kilka grafik prezentowanych tytułów:

 

 

 

W cieniu tronu


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. Przypominają się czasy dzieciństwa 🙂 Gra oznaczała wtedy przebywanie w grupie. Nie to co teraz – niby dużo znajomych ale osobno.

  2. Koleżanka zapytała nas kiedyś, po co gramy w planszówki, skoro i tak przy stole ze sobą nie rozmawiamy 😉 Po czym wróciła do klikania na telefonie… Fakt, podczas gry nie rozmawiamy, bo nie ma o czym. Ale czujemy swoją obecność jednak bardziej niż za pośrednictwem ekranu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × 1 =