Home / Aktualności / Kwietniowe zapowiedzi wydawnictwa REBEL

Kwietniowe zapowiedzi wydawnictwa REBEL

rebel

 

Zapraszamy do zapoznania się z  aktualnymi informacjami z wydawnictwa REBEL.

Prezentujemy w nich między innymi nowe zapowiedzi gier, które zostaną wydane w 2016 roku.

 

 

s&mHolmes: Sherlock & Mycroft

Dwuosobowa gra, w której wcielamy się w braci Holmes. Po wybuchu bomby w parlamencie szybko dochodzi do aresztowania głównego podejrzanego. Oficerami policji dowodzi Mycroft Holmes, dla którego sprawa wydaje się być prosta, jednak okazuje się, że jego młodszy brat, Sherlock, będzie próbował dowieść niewinności oskarżonego. W ciągu siedmiu dni śledztwa dwa wielkie umysły będą będą gromadzić dowody i przesłuchiwać świadków, starając się odkryć prawdę.

 

 

piraci

Piraci 7 Mórz (Pirates of the 7 Seas)
Innowacyjna i szybka gra o codziennym życiu piratów. Plądrowanie, przygody, liczne skarby i niebezpieczeństwa – to wszystko na Was czeka w tym zgrabnym metalowym pudełku! Gra łączy w sobie zarządzanie kartami i zbieranie zestawów z mechaniką opartą o kości, które zapewniają odpowiednią dawkę ryzyka i niepewności, bez której piracki żywot byłby nudny.

 

 


Sushi sushiGo!

Szybka karcianka, jak łatwo domyślić się po nazwie: o jedzeniu sushi! Gracze starają się zjeść taką kombinację różnorodnych potraw, która przyniesie im na koniec największą liczbę punktów. Mechanika draftu powoduje, że musimy nie tylko skupiać się na własnym żołądku, ale też pilnować tego, co konsumują inni gracze.

 

 

 

godzinaGodzina Duszków (Geisterburg)
Gra dla dzieci, przy której również dorośli mogą się dobrze bawić. Gdy jeden z graczy będzie z zasłoniętymi oczami poruszał się po nawiedzonym zamku, pozostali będą starali się kierować go tak, by zdobył jak najwięcej magicznych skarbów, unikając jednocześnie spotkania z duchami. Kooperacyjny charakter gry oparty jest na komunikacji między graczami, dzięki czemu ten tytuł świetnie uczy współpracy ze sobą. Dodatkowym atutem jest fakt, że w grę można grać na różne sposoby.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydawnictwa REBEL.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

twenty − 15 =