Home / News / “Game Fabrica” zmienia się w “Tailor Games”!

“Game Fabrica” zmienia się w “Tailor Games”!

logo_changeJak zapewne zauważyliście, nasze wydawnictwo przechodzi spore zmiany w tym roku. Najbardziej widocznym znakiem dla Was jest nowe logo, które pojawiło się kilka tygodni temu. Najważniejsza jednak zmiana następuję dziś, tu i teraz – z dniem 15 marca 2016 roku wydawnictwo “Game Fabrica” zmienia swoją nazwę na wydawnictwo “Tailor Games”!

Zmiana nazwy jest częścią naszego planu przekształcania wydawnictwa. Ci z Was, którzy czytają nasze wieści regularnie, znają już nasze zapowiedzi nowych gier na ten rok. Wraz z nowymi tytułami wychodzimy na nowo do graczy rodzinnych, a także tych, którzy pogrywają tylko okazyjnie i szukają lżejszych gier jako dodatku do spotkania ze znajomymi. Nie oznacza to, że porzucamy wymagających graczy, którzy lubią sporo pokombinować przy rozgrywkach Chcemy by w naszej ofercie dla Was było jak najwięcej pozycji, które zaspokoją różnorodność podejść i gustów. Trudne to zadanie? Trochę tak, ale lubimy wyzwania!

Nowa nazwa wydawnictwa przedstawia nasz nowy kierunek: tworzenia i promowania gier “szytych na miarę”. Wraz z nowymi tytułami naszą ofertę będą także wzbogacać kolejne gry polskich autorów. Dla wielu z nich te gry to projekty życia, i są tworzone z ogromną pasją, którą chcemy promować także w naszym wydawnictwie. Taka właśnie droga czeka naszą “szwalnię gier” 🙂

Nowa nazwa będzie sukcesywnie pojawiać się na miejscu na naszych stronach i profilach informacyjnych. Tutaj musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ część systemów jest od nas niezależna i na wdrożenie zmian trzeba poczekać.

Więc: nowe logo, nowa nazwa, nowa strona, nowy sklep, bezpośrednia współpraca ze sklepami i osobami organizującymi eventy planszowe, nowe tytuły gier w ofercie dopasowane do szerszego grona odbiorców… Myślicie, że to koniec zmian? Jeszcze nie 🙂


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × 1 =