Home / Aktualności / Nowe gry dla dzieci i rodzin od Egmontu

Nowe gry dla dzieci i rodzin od Egmontu

W najbliższych dniach pojawią się nowe gry od wydawnictwa Egmont. Od 25 lutego możecie znaleźć na sklepowych półkach niezwykle zabawną grę dla całej rodziny – Tata Miś. Gracze poruszają misie za pomocą specjalnych kostek po modułowej planszy, która zmienia się w trakcie gry! Natomiast 29 lutego wydawnictwo Egmont wprowadzi na rynek kolejną grę z przebojowej „pędzącej serii” – Pędzące Ślimaki. Autorem gry jest Reiner Knizia, jeden z najlepszych twórców gier planszowych na świecie.

TATA MIŚ

W trakcie malowania swojego igloo małe niedźwiadki pobrudziły się farbami. TATA MIŚ nie jest tym zachwycony. Natychmiast zarządził kąpiel. Który niedźwiadek najszybciej pokona trasę po krach i pierwszy wyszoruje futro?

Gracze poruszają misie za pomocą specjalnych kostek, na których zamiast kropek znajdują się zarysy kry. Sami decydują, jak prędko biegnie ich miś, ale jeśli za bardzo zaryzykują, stracą kolejkę!

Liczba graczy:    2-6 osób

Wiek graczy:      5-105 lat

Cena:  59,90 zł

tata miś

PĘDZĄCE ŚLIMAKI

Gracze rzucają kolorowymi kostkami i przemieszczają ślimaki na planszy. Po drodze starają się spychać przeciwników i zdobyć jak najwięcej pysznych grzybów. Do samego końca nie wiadomo, którymi ślimakami grają przeciwnicy, co gwarantuje wielkie emocje.

Ten wyścig na jednej nodze to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu z dziećmi. Świetną zabawę gwarantują zarówno kolorowe elementy, jak i przebieg gry pełen niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji.

Liczba graczy: 2–5

Wiek graczy: 6–106

Autor gry: Reiner Knizia

Ilustracje: Rolf Vogt

Cena: 64,90 zł

pedzace slimaki


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

two + 9 =