Home / News / Nasza Księgarnia wchodzi na rynek planszówek!

Nasza Księgarnia wchodzi na rynek planszówek!

NK-logoNASZA KSIĘGARNIA to jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce. Powstało w 1921 roku i łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Przybliża polskim czytelnikom najciekawsze pozycje literackie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Oto komunikat prasowy, który zaintryguje zapewne nie tylko mnie.

“Już wkrótce robimy kolejny krok w rozwoju naszej firmy: od czerwca 2016 r. rozpoczyna pracę dział gier planszowych. Stworzyliśmy zespół złożony z najlepszych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku gier. Kierować nim będzie Jarosław Basałyga, wydawca z 10-letnim doświadczeniem, mający na koncie wiele gier cenionych przez młodszych i starszych graczy, m.in. „Pędzące żółwie”, „Nogi stonogi”, „Budowa zamku”, „Pan tu nie stał!”, „Potwory w Tokio”, „Metropolia”, „Sztuka wojny”, „Santiago”.

Jarek BasałygaNaszym celem jest stworzenie szerokiej i atrakcyjnej oferty nowoczesnych gier dla dzieci, rodzin i dorosłych. Jesteśmy przekonani, że dzięki pasji i doświadczeniu naszego zespołu gracze w całej Polsce będą mieli możliwość poznania wielu emocjonujących planszówek opracowanych przez najlepszych autorów z Polski i zagranicy.

Autorów zainteresowanych przedstawieniem projektów swoich gier i ewentualną współpracą z naszym wydawnictwem prosimy o kontakt mailowy: gryplanszowe@nk.com.pl.

 Do zobaczenia przy planszy!”

Brzmi obiecująco, nieprawdaż?


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

7 + sześć =