Home / News / Przedsprzedaż: 51. Stan Master Set

Przedsprzedaż: 51. Stan Master Set

unnamedMamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie przedsprzedaży gry 51. Stan Master Set! Premiera 51. Stanu Master Seta planowana jest na wiosnę tego roku! Tylko i wyłącznie w przedsprzedaży na naszej stronie otrzymacie ulepszone unikatowe drewienka do gry, a wraz z rozwojem przedsprzedaży będą odblokowywane kolejne progi! Zamów dziś, poleć znajomym, powiedz innym a za tą samą kwotę otrzymacie jeszcze więcej!


Wraz z trwaniem przedsprzedaży na naszej stronie internetowej pojawiać się będą kolejne materiały takie jak instrukcja w formacie PDF, wideoinstrukcja, wideoprezentacja. Nie zabraknie również dzienników projektanta, zdjęć komponentów, przedpremierowych pokazów kart, wywiadów z twórcami oraz testerami! Kolejne dni przedsprzedaży 51. Stanu będą wnosić coś całkowicie nowego, pozostając z nami przez okres przedsprzedaży dowiecie się znacznie więcej o procesie tworzenia gry, o jej tajemnicach, tajnika i wielu wielu innych!

Pamiętajcie, że oferta przedstawiona poniżej jest skierowana do wszystkich, którzy zamówią 51. Stan Master Set w przedsprzedaży! Pomóżcie nam promować kampanię, udostępniajcie, polecajcie rozmawiajcie i plotkujcie! Postarajmy się razem aby 51. Stan nie schodził z ust graczy przez długi, długi czas a wszystkie progi odblokują się dla Was! Stwórzmy razem wspaniałą grę, grę z której wszyscy będziemy dumni!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

11 − dziewięć =