Home / Zapowiedzi / Ogłaszamy Blood Rage PL!

Ogłaszamy Blood Rage PL!

Odyn, Ojciec Wszystkiego w swej nieocenionej mądrości wiedział o nadchodzącym Ragnaröku! Niestety nigdy nie odkrył sposobu na przezwyciężenie niszczycielskiej siły zbliżającej się do Midgardu. Pozostało już tylko kulić się ze strachu i czekać na nadciągający koniec.

Szykowaliśmy dla Was Blood Rage od października i jesteśmy niesamowicie dumni, że mogliśmy dla Was zrobić polską wersję tej gry! Dziś informujemy że wszystkie pliki trafiły do zagranicznego wydawcy. Gra powinna ukazać się w pierwszej połowie 2016 r.

 

blood_rage_player

W grze Blood Rage, każdy z graczy obejmuje kontrolę nad swoją własną grupą Wikingów: wojami, Jarlem i Drakkarami. Nadszedł Ragnarök i zbliża się koniec świata! To ostatnia szansa dla Wikingów, by zginąć w blasku chwały i dostąpić zaszczytnego miejsca w Walhalli u boku Odyna, a dróg do chwały jest kilka. Można łupić i zajmować tereny, miażdżyć wrogów, wypełniać misje, zwiększać siłę swojego klanu lub zginąć w walce, lub w mroku Ragnarök-u – nieuniknionego końca.

Jednak jesteśmy w stanie podrzucić instrukcję w polskiej wersji językowej! Miłej lektury i pamiętajcie: Życie jest ulotne, ale chwała jest wieczna! Nadszedł czas, by uwolnić gniew Wikingów

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzy × 2 =