Home / News / Warhammer: Quest – zapowiedź wersji polskiej

Warhammer: Quest – zapowiedź wersji polskiej

warhammer_questPNG

Dołącz do legendarnych bohaterów w nowej grze osadzonej w uniwersum Warhammera. Warhammer Quest: Przygodowa gra karciana oferuje graczom hordy plugawych potworów do zabicia i cała górę skarbów, które tylko czekają na odważnych poszukiwaczy przygód.

W grze Warhammer Quest od 2 do 4 graczy przejmuje kontrolę nad bohaterami, parającymi się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych profesji w świecie Warhammera. Tak rozpoczyna się desperacka walka o przetrwanie. Wśród potworów, które będą nękać graczy znajdą się ghule, gobliny, skaveni, olbrzymie nietoperze i stada szczurów. Ohydne monstra czają się w cieniach za każdym rogiem podziemnych korytarzy. Co więcej, ich działania zdaje się koordynować jakaś inna, potężniejsza bestia – nemezis, której pokonanie jest zadaniem na miarę takich właśnie bohaterów, jak ci prowadzeni przez graczy.

Przetrwanie w podziemiach zależeć będzie zarówno od pracy zespołowej jak i siły poszczególnych bohaterów. Do czterech postaci, które poprowadzą gracze należą: miotająca ognistymi kulami Czarodziejka Płomienia, wyposażony w wierny topór i tarczę krasnoludzki Żelazołamacz, zręczna łuczniczka – elfia Strażniczka Ścieżek i Kapłan-Wojownik, ruszający do boju z pieśnią Sigmara na ustach. Każdy z dostępnych bohaterów posiada 4 umiejętności, które będzie mógł rozwijać w trakcie kolejnych przygód kampanii, dostosowując je do swojego stylu gry i posiadanych przedmiotów.

Więcej informacji na stronie Galakty.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

siedemnaście − dziewięć =