Home / Patronaty / 77 premier RED7 w 77 dni!

77 premier RED7 w 77 dni!

PL_Red7_BoxTOP1.2Red7 jest mała i poręczna, ale to wielka gra! I właśnie dlatego jej premiera będzie naprawdę imponująca! Premiera? Właściwie 77 premier, w 77 miejscach w ciągu 77 dni! Niemożliwe? A jednak! Start 7 grudnia! Wydawca gry Lucrum Games i GamesFanatic zapraszają do współpracy przy premierach sklepy z grami, cafe z planszówkami, kluby graczy, konwenty, szkoły i biblioteki. Wydawca zapewnia gry i materiały promocyjne na premierę oraz kilka atrakcji dla uczestników!

Każdy, kto pojawi się na premierze gry ubrany na czerwono (dowolny element ubioru) będzie mógł zakupić RED7 o 7 zł taniej czyli za 35 zł. “To akcja taka, żeby gracz dał 7 razy piątaka” – śmieje się Tomasz Międzik z Lucrum Games.

Foto z celebrytką?

Red7 to światowy hit. Polskie wydanie jest w czerwonej, celebryckiej szacie graficznej. Dlatego podczas wszystkich premier warto sobie zrobić zdjęcie z RED7 i opublikować je w wydarzeniu 77 PREMIER RED7 W 77 DNI na Facebooku. Jeśli nie macie konta na FB, wyślijcie zdjęcie na red7@lucrumgames.pl. Zostanie ono umieszczone w galerii wydarzenia.

PL_Red7_Awers_63x888 PL_Red7_Awers_63x8838 PL_Red7_Awers_63x8826 PL_Red7_Awers_63x887

Tematyka zdjęcia to po prostu RED7 – ciekawe pomysły będą nagradzane! Lucrum Games przygotowuje 7 gier i gadżetów dla autorów najciekawszych zdjęć. W końcu RED7 to nie tylko gra… siedem czerwonych paznokci, 7 mikołajów a może 7 czerwonych kREDek? Co tylko wymyślicie.

Organizatorzy i wydawca będą liczyć uczestników premier. Łatwo policzyć, że jeśli cały projekt się powiedzie, w premierach weźmie udział więcej niż 777 graczy.

PL_Red7_Awers_63x8855 PL_Red7_Awers_63x8850

GamesFanatic obejmuje patronat nad tym szalonym wydarzeniem. Podejmiecie wyzwanie? Zgłoście swoją premierę już dziś. Napiszcie na adres: red7@lucrumgames.pl Opiszcie: kto, gdzie i kiedy chce zorganizować premierę. Każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzy + dwadzieścia =