Home / News / Stań w obronie Terrinoth – Runebound 3ed. wkrótce po polsku!

Stań w obronie Terrinoth – Runebound 3ed. wkrótce po polsku!

runebound_3rdZ wielką przyjemnością możemy poinformować, że wydawnictwo Galakta przygotowuje do wydania polską wersję trzeciej edycji gry Runebound!

W grze Runebound 2-4 graczy walczy o sławę i uratowanie świata Terrinoth przed złem. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się w walce z potworami, rozważnie poprowadzić spotkania, eksplorować starożytne ruiny i zapomniane knieje. W czasie wędrówki moc bohaterów wzrasta, rozwijają oni nowe umiejętności i zdobywają potężną broń, która pomoże im w ostatecznej konfrontacji. Tylko najpotężniejszy bohater pozostawi trwały ślad w pamięci ludzi.

Na początku rozgrywki każdy z graczy wybiera jednego z sześciu bohaterów, którego będzie prowadził przez ziemie Terrinoth. Kraina usiana jest wydarzeniami – przygodami i zadaniami do wypełnienia. Wszystko zależy od graczy – mogą zdecydować się na walkę z budzącym przerażenie Ettinem, zostać przemytnikiem – lub doprowadzić przemytnika przed oblicze sprawiedliwości, czy też podjąć się zadania zbadania Przełęczy Szaleńca. Wybory dokonywane podczas rozpatrywania przygód zależą wyłącznie od graczy, co sprawia, że Runebound cechuje się dużą różnorodnością, a każda rozgrywka będzie inna.

Więcej o grze możecie dowiedzieć się z zapowiedzi na naszej stronie.

Jeśli chcecie być na bieżąco z grami, które wydajemy – polubcie nas na facebooku!

Do zobaczenia w Terrinoth!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

15 − 9 =