Home / Zapowiedzi / Osprey Games wyda po angielsku grę The Ravens of Thri Sahashri

Osprey Games wyda po angielsku grę The Ravens of Thri Sahashri

REN_box_mockupOsprey Games z radością ogłasza, że ​​będzie wydawać nową edycję gry The Ravens of Thri Sahashri. Autorem gry jest Kuro. Ta kooperacyjna gra karciana dla dwóch graczy opowiada historię młodej kobiety uwięzionej w śpiączce, jej oddanego przyjaciela, który może dzielić z nią jej sny, a także niszczących duszę kruków, które próbują pożreć jej wspomnienia.

Duncan Molloy z Osprey Games, tak mówi o tej grze:
Tym co sprawia, że ​​ta gra jest wyjątkowa, to połączenie opowieści (naprawdę chwytającej za serce) i bardzo elegancka i pełna niuansów mechanika gry. Jest to gra niepodobna to żadnej innej w jaką kiedykolwiek grałem. Łączy ukryte informacje ze stale zmniejszającą się talią kart wspomnień, którą kruki niszczą pomiędzy rundami. Jeden z gracz ma dostęp do talii wspomnień, podczas gdy drugi gracz wie, które karty są potrzebne. Dodaliśmy również unikalny element w tej edycji: trzy zaklejone koperty, które magą być otwarte po zakończeniu gry, gdy zostaną spełnione określone warunki.

Japońska edycja gry uzyskała już ogromne uznanie i wiele pochwał, w tym nominację magazynu Fairplay w kategorii “najlepszej gry kooperacyjnej” obok Dead of Winter i nominowanej do Spiel des Jahres The Game.

Opinie o japońskiej edycji
Ogromnie trudne wyzwanie, który jest naprawdę satysfakcjonujące … To genialna, naprawdę piękna gra.
– Richard Ham, Rahdo Runs Through

To fantastyczna asymetryczna gra, fantastyczna gra kooperacyjna, piękna gra tematyczna, a to taka mała gra.
– Board Game Brawl

Wydanie Osprey Games zachowa piękne grafiki z japońskiej edycji, ale będą one przeprojektowane do większego formatu kart w tłoczonym wysuwanym pudełku.

The Ravens of Thri Sahashri ukaże się w maju 2016 z sugerowana ceną detaliczną £ 14.99 / $ 22.00.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia − siedemnaście =