Home / News / Ogłaszamy Trzy Małe Świnki!

Ogłaszamy Trzy Małe Świnki!

2-pionki-logoMamy przyjemność ogłosić, że pierwsza gra z serii Bajkogry, już wkrótce pojawi się na naszym rynku! 4 listopada w naszym oficjalnym sklepie ruszy przedsprzedaż gry Trzy Małe Świnki!

Jako mała świnka marzysz o tym, żeby zbudować trwały i piękny domek, w którym będziesz się chronił przed zimowymi chłodami. Do budowy jednak nie będziesz potrzebował ani kielni, ani rusztowania, ale wystarczą ci kości, które znajdziesz w pudełku. Tylko uważaj na czyhającego w okolicy złego wilka, który ma jeden cel: zdmuchnąć twój piękny domek!

Trzy Małe Świnki to prosta i zabawna gra kościana dla całej rodziny. W swojej turze gracz rzuca unikatowymi różowymi kośćmi. Gracze starają się wyrzucić symbole, dzięki którym będę mogli kupić drzwi, okna czy też dach zbudowany ze słomy, drewna albo cegły. Im piękniejszy i potężniejszy Twój dom, tym więcej punktów na koniec gry uzyskasz!

Pamiętaj, jeśli wyrzucisz dwa symbole wilka, weź głęboki wdech i zdmuchnij domek przeciwnika!

Gra została zilustrowana i wyprodukowana w taki sposób, by przypominała znaną wszystkim historię przesympatycznych zwierzątek z bajki o Trzech Świnkach!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

cztery × cztery =