Home / Konkursy / Konkurs dla autorów gier!

Konkurs dla autorów gier!

konkurs-autWydawnictwo Galakta ogłasza IV edycję konkursu dla autorów gier planszowych.

Lubisz majstrować przy mechanice? Tworzysz ciekawe strategie? Piszesz prototypy planszówek? Weź udział w naszym konkursie! Jeśli wygrasz, czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody, w tym możliwość podjęcia współpracy w celu wydania Twojej gry!


Zachęcamy do udziału wszystkich projektantów gier – niezależnie od stopnia doświadczenia. Jeśli masz dobry pomysł, zrób z niego prototyp, dobrze go przetestuj i wyślij do nas. A może masz już jakiś przetestowany projekt, który tylko czeka na wydawcę? Warto wyciągnąć z szuflady starsze dzieła i wysłać na nasz adres. Wszystkie nadesłane prace zostaną przez nas sprawdzone i ograne, i kto wie, może właśnie z Tobą nawiążemy współpracę.
Gry oceniamy w trzech kategoriach tematycznych, a szczególnymi walorami są dla nas klimat, stopień dopracowania i racjonalność w dysponowaniu elementami. Nagrodą w każdej kategorii jest pula bonów do naszego sklepu na kwotę 1000zł, która zostanie rozdzielona pomiędzy autorów najlepszych gier, a także możliwość nawiązania przez nas współpracy z autorami najwyżej ocenionych przez nas produkcji.
Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym pod adresem
http://galakta.pl/konkurs-dla-autorow-gier/
gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o zasadach konkursu i nasze dane kontaktowe.

Powodzenia i niech wygra najlepszy!
Galakta


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzy × jeden =