Home / News / Łowcy wkraczają na Mroczną Orbitę!

Łowcy wkraczają na Mroczną Orbitę!

Kontrolka włazu korytarza 07 zajaśniała na czerwono. Oficer ochrony nadusił podgląd kamer: pusto, cicho i spokojnie. Pewnie chwilowy błąd systemu. Ale i tak trzeba będzie tam pójść i sprawdzić…

Tymczasem w korytarzu 08 trzy sylwetki, poruszając się cicho jak cienie, dopadły do stalowych drzwi. Potężnie zbudowany osiłek poprawił wiszące na plecach działko i przykucnął, zagryzając zgaszone cygaro. Pokryta bliznami kobieta w skórzanej kurtce spojrzała pytająco na wytatuowanego okularnika. Ten podszedł do drzwi i przyjrzał się blokadzie. Mechaniczna dłoń wygięła osłonę i podłączyła przewody. Po chwili zielona kontrolka oznajmiła sukces.

Czekająca w kapsule reszta bandy usłyszała dobiegający z komunikatora szept:

– Udało się, jesteśmy w środku.

Mamy przyjemność ogłosić, że 21 października w sklepach z grami pojawi się najnowszy dodatek do gry Tezeusz: Mroczna Orbita zatytułowany Łowcy! Łowcy to podstępna frakcja, w skład której wchodzą oszuści i wszelkiej maści kanciarze! Pozostają w cieniu i podkradają karty przeciwników oraz żetony ulepszeń. Wykorzystują zdolność hakowania, by użyć kart przeciwników i zdalnie aktywować swoje własne karty akcji. Łowcy jako jedyni mają możliwość opuszczenia Tezeusza, ukrywając się w swojej kapsule na zewnątrz stacji kosmicznej.

Autorami dodatku są Michał Oracz oraz Andrzej Sosnowski. Łowcy mogą być użyci zamiast dowolnej innej frakcji z gry podstawowej. Dodatek ten nie zwiększa liczby graczy, którzy mogą brać udział w rozgrywce.

W pudełku znajdziecie:

– 1 planszę sektora

– 25 kart frakcji

– 3 karty bonusów

– żetony pomocnicze

– 3 pionki jednostek frakcji

– 2 znaczniki frakcji

– 1 żeton sojuszu

Równocześnie informujemy, iż 20 października na stronie internetowej Portal Games zostanie opublikowany szczegółowy kalendarz najbliższych premier!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

cztery − dwa =