Home / News / Najmniejsza największa gra jesieni – RED7 po polsku w listopadzie!

Najmniejsza największa gra jesieni – RED7 po polsku w listopadzie!

RED7 - polska okładka gry

RED7 – polska okładka gry

RED7 to na pierwszy rzut oka niepozorna gra, ale to ona mocno postraszyła faworytów do zeszłorocznych Golden Geeków. Ta karcianka zdobyła aż w 4 nominacje w kategoriach: najlepsza gra karciana, innowacyjna, rodzinna i imprezowa!

Lucrum Games ogłasza polskie wydanie w momencie składania plików w drukarni.

Gra ukaże się w sprzedaży……już w połowie listopada!

To dobra i zła wiadomość. Zła dla tych, którzy polowali na unikaty i przepłacali za używane RED7 nawet po 60 zł. Obecnie gra pojawia się na Amazonie nawet za 40 Euro! Dobra zaś dla tych, którzy nie zdążyli kupić. Polskie wydanie ma kosztować ok 40-42 zł.

Jak to możliwe, że 49 kart może tak namieszać? Zerknijmy na pudełko i rozwiązanie mamy na dłoni. Jednym z autorów jest Carl Chudyk, mistrz gier karcianych. Z Chrisem Cieslikiem zrobili niezwykle sprytną gierkę.

O fenomenie RED7 decydują przewrotne zasady – w skrócie: musisz wygrywać na koniec swojego ruchu. Jeśli nie jesteś liderem po zagraniu karty, odpadasz. Kartę można zagrać na 3 sposoby i to w 3 wariantach gry. Proste i jakie wciągające! 

Co o grze piszą na forum?

Tytułowe RED7 – najwyższa karta w grze

Charlie: Mamy za sobą już kilkadziesiąt (myślę, że blisko 100 partii) – głównie we dwie osoby, ale graliśmy we 3 i 4, wszystkie warianty i zawsze grało się bardzo dobrze. Ja mam Red7 zawsze w plecaku, grałem nawet z świeżo poznanymi ludźmi w pociągu i pubach. Chudyk jest geniuszem.

Kudłacz135: przyznam się, że mocno rozważałem Red7, ale gdy zapowiedzieliśmy polskie wydanie to jestem przekonany

Więcej na forum>>> oraz na fanpage’u Wydawcy.

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dziewiętnaście − jeden =