Home / Zapowiedzi / Boss Monster na Pixel Heaven

Boss Monster na Pixel Heaven

trefl_joker_lineW najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się Pixel Heaven – największa w Polsce impreza dla fanów retro gier. 

A skoro największa, to nie może na niej zabraknąć największego z największych – „Boss Monstera”!

 

Czy chcecie poznać bliżej nieustraszonego pogromcę bohaterów, specjalistę od budowania mrocznych lochów i śmiertelnych pułapek? Znajdziecie go na Pixel Heaven wśród wystawców strefy ​Pixel.expo​. Zapraszamy do stoiska Fabryk​i​ Kart Trefl – Kraków​, numer P4​, w samym środku hali głównej.

Boss monster okładka kartyWciel się w rolę bossa najwyższego levelu, zbuduj najeżone pułapkami podziemia, zwab jak najwięcej poszukiwaczy przygód… a potem wybij ich co do jednego! „Boss Monster” to prawdziwie szalona mieszanka strategicznej i przygodowej gry karcianej inspirowana klasycznymi grami wideo. Czy jesteś wystarczająco złym typem, aby zostać największym bossem? Na Board Game Heaven będziecie mogli zagrać też w prototypy naszych kolejnych gier: „Artefakty obcych” – szybka, karciana gra o podboju kosmosu i „Brooms” – hybrydowa (karty + aplikacja) gra o wyścigu adeptów sztuk magicznych.

PIXEL HEAVEN 2015.
RETRO & INDIE GAMING FEST25-27 września 2015

Warszawska Szkoła Filmowa
ul. Gen. Zajączka 7
01-518 Warszawa

Program imprezy:
http://www.pixelheavenfest.com/program/Godziny otwarcia, bilety:
http://www.pixelheavenfest.com/rejestracja/

Zapraszamy na spotkanie z pikselowym przystojniakiem :)​

Boss

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

7 − cztery =