Home / News / Ostanie godziny kampanii “Mity Cthulhu”

Ostanie godziny kampanii “Mity Cthulhu”

teomachia pudełkoKampania crowdfundingowa “Mity Cthulhu” osiągnęła wsparcie na poziomie 421% kwoty potrzebnej do wydania tego dodatku. Do ostatniego progu brakuje niecałe 3200 zł, które musimy uzbierać do końca dzisiejszego dnia.

Już teraz wiadomo, że wspierający otrzymają sporo dodatków do “Teomachii”. Od nowych bogów (“Panteon Wielkich Przedwiecznych”, “Panteon Bogów Zewnętrznych”, “Panteon Koszmarów”, a także “Mitologię egipską” oraz “Mitologię aztecka”) i kart mitów (dodatek “Herosi”), przez nowe żetony czcicieli (dodatek “Kapłani i prorocy”), po zupełnie nowe karty nagród (dodatek “Nagrody”). Jeśli zastanawiacie się, czy warto stać się częścią tego projektu, zajrzyjcie na Wspieram.to i oceńcie sami.

Nasza kampania jest skierowana zarówno do osób, które mają już swój egzemplarz gry, jak i do tych, które nie posiadają jeszcze “Teomachii”. Przygotowaliśmy dla Was różne warianty nagród, dzięki którym będziecie mogli zdobyć podstawową wersję gry w atrakcyjnej cenie, zyskać nowe mitologie oraz zaopatrzyć się w szereg innych dodatków i gadżetów związanych z “Teomachią”. Zobaczcie, który wariant wsparcia kampanii “Mitów Cthulhu” jest dla was najkorzystniejszy i wesprzyjcie wydanie dodatków do “wojny bogów”.

Wszystkie informacje o grze znajdziecie na stronie kampanii: http://wspieram.to/MityCthulhu

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia − trzynaście =