Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Empatio – gra w uczucia

Empatio – gra w uczucia

EMPATIO_box_bez_cieniaKilka dni temu pojawiła się graficzna zajawka nowego tytułu z portfolio Granny. Empatio, to polski tytuł dla gry Mood X.

Gra swoją premierę będzie miała na Pyrkonie i tam po raz pierwszy będzie można w nią zagrać. Poza tym w maju w Warszawie zostaną zorganizowane przez Grannę imprezy w kawiarniach, na które już teraz możecie czuć się zaproszeni…

Wyobraź sobie, że Król Artur mianuje Cię dowódcą wojennej wyprawy. Co czujesz? Strach przed nieznanym czy może szczęście, bo od zawsze marzysz o takiej przygodzie? A gdyby młodszy brat obronił Cię przed atakiem groźnego smoka? Przeważałaby duma czy jednak zawstydzenie?

karty

karty

Empatio to gra, w której wspólnie tworzymy historie o współgraczach, a następnie zgadujemy jak czuliby się oni w tych sytuacjach. Empatio otwiera drzwi do niezwykłego świata emocji i nastrojów. Pomaga lepiej się poznać i doskonale integruje.

prezentacja gry

prezentacja gry

Wejdź do świata Empatio i poznaj współgraczy od zupełnie innej strony!

  • Zaskakująca gra o bajkowej atmosferze
  • Doskonała w gronie przyjaciół i rodziny
  • Pobudza wyobraźnię
  • Cudowne ilustracje i niezwykłe historie

Dodatkowym smaczkiem jest to, że format kart odpowiada tym z Dixita. Sądzę, że nie tylko ja nie oprę się próbie zagrania kartami wg reguł drugiej gry…


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 × 3 =