Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Premiera gry Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia

Premiera gry Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia

Już niebawem, bo 24-26 kwietnia na festiwalu fantastyki Pyrkon 2015 w Poznaniu odbędzie się premiera nowej edycji gry Labyrinth: Świeżki Przeznaczenia wydawnictwa Let’s Play.

lets_play_labyrinth_mistrz_miecza„Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia” to rewelacyjna kontynuacja gry nagrodzonej „Wyróżnieniem Graczy” w 2012 roku. Każda rozgrywka jest unikalnym starciem, w którym epickie postacie bohaterów używają swoich potężnych mocy, zdobywają magiczne artefakty i kreują za każdym razem inny, unikalny wygląd labiryntu, pragnąc zdobyć upragnioną… nieśmiertelność!

lets_play_labyrinth_bohater_mistrz_mieczaŚcieżki starożytnego labiryntu ciągle się zmieniają, każdy z graczy tworzy je, zmierzając do centrum, gdzie czeka… NIEŚMIERTELNOŚĆ. Jednak poza przeciwnikami, próbującymi pokrzyżować nasze plany, na straży upragnionej nagrody stoi magiczny konstrukt – Golem, którego trzeba przechytrzyć. Stawka jest wysoka, a ten, kto ją zdobędzie, zmieni losy świata zgodnie z pradawną przepowiednią. W magicznym labiryncie, gdzie nie istnieje czas, musisz poradzić sobie nie tylko z konkurencją, ale także pułapkami i niespodziewanymi zdarzeniami, wstrząsającymi całym labiryntem.

Proste i czytelne zasady pozwalają szybko zacząć grać i świetnie się bawić, przenosząc Cię do starożytnego miejsca, pełnego magii. Współzawodnictwo, którego doświadczysz jednego przyprawi o łzy śmiechu, kiedy pokrzyżujesz plany przeciwnikom lub „zemścisz” się, za ich wcześniejsze sztuczki, a innym da dużo do myślenia, gdy Golem pokrzyżuje ich plany! Sprawdź się i wykuj swoją ścieżkę, biegnącą pomiędzy przeznaczeniem, a mocą tkwiąc głęboko w Tobie!

plansza„Zrozumienie zasad tej gry jest szybkie i przyjemne – bez problemu możemy wprowadzić nowych graczy, nawet takich, którzy wcześniej nie mieli nic do czynienia z planszówkami. Rozgrywka mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie – układanie tego labiryntu jest cudne, czym więcej mamy graczy, tym zabawa jest lepsza – kombinacje i myślenie, jak tutaj dojść samemu do zwycięstwa, ale nagle co zrobić, kiedy jeden gracz jest już u szczytu zwycięstwa! Nagle pozostali gracze zrobią wszystko by samemu nie przegrać – kupa śmiechu 🙂 i zabawy, a do tego trzeba pomyśleć.” Źródło: Rebel.pl, dot. I edycji gry

Liczba graczy: 2 – 6 osób

Wiek: od 8 lat

Czas gry: ok. 20 – 60 minut


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

cztery + 11 =