Home / News / Kampania „Odbudowy Warszawy 1945-1980” ruszy w przyszłym tygodniu

Kampania „Odbudowy Warszawy 1945-1980” ruszy w przyszłym tygodniu

Odbudowa_Warszawy_logotypFabryka Gier Historycznych informuje, że długo oczekiwana kampania „Odbudowy Warszawy 1945-1980” ruszy w przyszłym tygodniu. FGH przygotowuje super ofertę dla kilkudziesięciu pierwszych osób, które wesprą ich projekt, więc śledźcie uważnie nasze doniesienia, abyście nie przegapili startu kampanii. Natomiast my już dziś publikujemy logotyp gry.

Odbudowa_Warszawy_logotyp

Czy słyszeliście czym jest rozszerzona rzeczywistość (Augmented Reality)? W „Odbudowie Warszawy 1945-1980” ta technologia zostanie wykorzystana. FGH do gry doda aplikację Augmented Reality, dzięki której każdy będzie mógł obejrzeć budynki występujące na kartach jako modele 3D, które “wyrosną” z kart. Aplikacja będzie dostępna na smartfonach oraz tabletach z systemem iOS oraz Android.
Warto podkreślić, że aplikację wykorzystaną w „Odbudowie” będzie można ściągnąć za darmo ze strony FGH. Ze względu na duży walor edukacyjny tego rozwiązania wydawcy „Odbudowy” chcą, aby aplikacja była w pełni bezpłatna – każdy zainteresowany powinien móc obejrzeć wspaniałą architektury stolicy na swoim smartfonie!

 

Więcej informacji o „Odbudowie Warszawy 1945-1980” znajdziecie na stronie gry.

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

11 − trzy =