Home / Wydarzenia / Tajemniczy Mikołaj – oficjalne podsumowanie

Tajemniczy Mikołaj – oficjalne podsumowanie

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w naszej akcji! Zarówno tym, którzy postanowili postanowili wysłać komuś prezent i samemu jakiś dostać, jak i tym, którzy dołączyli się do części charytatywnej akcji, wysyłając paczkę do placówek, które nie mogły sobie pozwolić na wzbogacenie swojej półki z grami. 

Ponieważ wszyscy Mikołaje byli Tajemniczy, mnóstwo obdarowanych placówek zdecydowało się do nas wysłać podziękowania, mając nadzieję, że jakoś one trafią do adresatów. Podziękowania te publikujemy poniżej i zachęcamy do czytania. Chyba każdemu pojawi się uśmiech na twarzy widząc, ile radości może przynieść kilka gier!

Ilu było Mikołajów??

Z pewnością wszystkich bardzo interesuje, ile osób wzięło udział w akcji. Ponieważ jesteśmy bardzo dumni z ilości uczestników, podajemy dane:

  • Osób, które dostały paczkę od Tajemniczego Mikołaja i same wysłały – 107.
  • Osób, które wysłały paczkę charytatywnie  – 76.
  • W sumie było 136 TajemniczychMikołajów, z czego 29 wysłało tylko charytatywną paczkę.

Wynik ten nas bardzo mile zaskoczył 🙂

Czy wszyscy wysłali i dostali paczki?

Oczywiście nie obyło się bez pewnych problemów – po losowaniu kilka osób stwierdziło, że jednak nie chcą wziąć udziału w akcji. Po kilku dniach gorączkowych działań  udało nam się to jakoś naprawić. Kilku Mikołajów przespało termin wysyłania paczek, ale w większości udało nam się ich dobudzić na czas i wspólnymi siłami zapobiegliśmy katastrofie 😀

Niestety trafiły się trzy czarne owce, które nie wysłały paczek, z którymi nagle kontakt się urwał lub które długo tłumaczyły, że wcale nie chciały wziąć udziału w akcji. Tutaj wkroczył Rebelowy Mikołaj, bo przecież nie może być tak, że ktoś nie będzie obdarowany! Paczki migiem opuściły fabrykę Mikołaja i trafiły na czas pod choinki. 🙂

Czy akcja Tajemniczy Mikołaj będzie powtórzona w 2015?

Jesteśmy zdecydowani powtórzyć akcję w tym roku, ale z pewnymi zmianami.

  • Przede wszystkim część prezentowa będzie tylko dla Stałych Klientów, będzie ona ograniczona poziomem (najpewniej od 3 poziomu PDK).
  • Część charytatywna będzie oczywiście ogólnie dostępna. Wiele placówek potrzebuje wsparcia, ale też wiele osób chętnie go udziela. Co prawda tutaj też zdarzyło się, że kilka osób nie wysłało obiecanych paczek, ale na szczęście każda placówka miała dostać co najmniej dwie 🙂 Tak więc nikt nie pozostał bez paczki.

Oczywiście zmiany w akcji zależą też od Was, tak więc śmiało nadsyłajcie swoje uwagi!

tajemniczymikolaj@rebel.pl

Zapraszamy na stronę poświęconą zabawie, gdzie można przeczytać podziękowania obdarowanych instytucji.

Games Fanatic objął patronatem medialnym te wydarzenie.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

19 − 6 =