Home / Aktualności / 9. Nowa Gralicja już w ten weekend!

9. Nowa Gralicja już w ten weekend!

Nowa-Gralicja-V-_bn36348Kraków zaprasza na:

  • 15 godzin grania,
  • ponad 300 różnych tytułów gier do wypożyczenia,
  • 27 turniejów z nagrodami,
  • 4 gry wielkoformatowe,
  • 30 różnych prezentacji wykonywanych prze 9 wydawnictw,
  • 9. edycję największego krakowskiego spotkania z grami planszowymi.
  • Imprezę obsługiwaną przez ponad 70 wolontariuszy.

A ilu uczestników się pojawi? Jeszcze nie wiadomo, wiadomo natomiast, że na Nowej Gralicji nie może Cię zabraknąć.

PROGRAM NOWEJ GRALICJI

Sobota

11:00 – rozpoczęcie imprezy
11:30 – 13:30 – turniej w grę „Osadnicy z Catanu” (sala turniejowa 1)
12:00 – turniej w grę „Scrabble”(sala turniejowa 31)
12:00 – turniej w grę „Netrunner”(sala turniejowa 32)
12:00 – 13:00 – turniej w grę „Curling” (sala turniejowa 2)
13:00 – 14:00 – turniej w grę „Trax”(sala 11)
13:00 – 14:30 – turniej w grę „Metropolia”(sala turniejowa 3)
13:30 – 14:30 – turniej w grę „Triominos” (przeznaczony dla dzieci) (sala 11)
14:00 – 15:00 – turniej w grę „Bang kościany”(sala turniejowa 1)
14:30 – 15:30 – turniej w grę „Enigma”(sala turniejowa 2)
15:00 –16:30 – turniej w grę „Splendor” (sala turniejowa 3)
15:30 – 16:30 – turniej w grę „Pomysłówka”(sala 11)
16:00 – 17:30 – turniej w grę „Activity Junior” (przeznaczony dla dzieci)(sala turniejowa 1)
16:30 – 17:30 – turniej w grę „Shinobi: wojna klanów” (sala turniejowa 2)
17:00 – 18:00 – turniej w grę „iKnow”(sala turniejowa 3)
17:00 – 18:30 – turniej w grę „Przebiegłe wielbłądy”(korytarz parter)
19:00 – zakończenie pierwszego dnia

Niedziela

10:00 – rozpoczęcie drugiego dnia
10:30 – 11:30 – turniej w grę „Milionerzy i bankruci”(sala turniejowa 1)
11:30 – 12:30 – turniej w grę „Ufo Farmer ”(przeznaczony dla dzieci)(sala turniejowa 2)
11:30 – 12:30 – turniej w grę „Triominos” (sala 11)
12:00 – 15:00 – turniej w grę „Heroclix” (sala turniejowa 3)
13:00 – 14:00 – turniej w grę “Brainbox Świat” (przeznaczony dla dzieci)(sala turniejowa 1)
13:00 – 14:30 – turniej w grę „Activity”(sala turniejowa 2)
14:30 – 15:30 – turniej w grę „Neuroshima HEX”(sala turniejowa 1)
14:30 – 15:30 – turniej w grę „Tenzi”(sala turniejowa 2)
15:00 – 16:00 – turniej w grę „Alias Original”(sala turniejowa 3)
15:30 – 16:00 – turniej w grę „Mniam mniam” (przeznaczony dla dzieci)(sala turniejowa 1)
15:30 – 16:30 – turniej w grę „Badger’s Nest – 7 ronin” (sala turniejowa 2)
16:00 – 16:45 – turniej w grę „Pomysłówka” (przeznaczony dla dzieci) (sala 11)
17:00 – zakończenie imprezy

Atrakcje pozaprogramowe:

– Gry wielkoformatowe: „Osadnicy z Catanu”(Galakta), „X-Wing” (Galakta), „Pędzące żółwie” (Egmont), „Rush Hour” (Egmont),
– Pokój zabaw dla najmłodszych (rysowanie, malowanie, gry ruchowe),
– Prezentacje i pokazy:

  • „Tajemnicze Domostwo”, „Osadnicy: Narodziny Imperium”, „Waleczne Piksele” (Portal),

  • „iKnow”, „Alias”, „Założysz się”, “Realm of Wonder” (Tactic),

  • „Pomysłówka”, „Triominos” i inne (Goliath),

  • „Heroclix”  – sobota godzina 16:00 (Dragonus),

  • „Galaxy of Trian” (CREATIVEMAKER),

  • „Trax” (Grapet/Profesor Puzzle),

  • „Przebiegłe wielbłądy” (Lucrum Games),

  • „Speed Cups”, „Magiczny Labirynt”, „Smoczy Skarb”, „Halli Galli”,  „Mniam mniam”,„Wieża duchów”,„Zaklęta wieża”, „Gloobz”, „Linie lotnicze: Europa”(G3),

  • tradycyjne gry z całego świata (Ecola).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 + ten =