Home / News / Tajemniczy Mikołaj 2014

Tajemniczy Mikołaj 2014

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji Tajemniczy Mikołaj 2014, organizowanej przez sklep REBEL.pl wspólnie z naszymi patronami – GamesFanatic, ZnadPlanszy oraz BoardGameGirl.

 

Tajemniczy Mikołaj

Na czym to polega?

  • Chętni zapisują się do listy Tajemniczych Mikołajów na stronie REBEL.pl.
  • Wypełniają swoje listy życzeń grami planszowymi, które chcieliby dostać i podają swój adres w specjalnym formularzu.
  • 25 listopada adresy wszystkich uczestników są losowo przydzielane innym uczestnikom – po jednym na osobę.
  • Każdy uczestnik sprawdza “Listę życzeń” osoby, której adres został mu przydzielony i wysyła prezent pod wskazany adres.

W ten sposób każdy otrzyma prezent-niespodziankę dla siebie i obdaruje inną osobę!

>> Weź udział (wymaga rejestracji w REBEL.pl)

A może chcesz jedną dodatkową paczką wywołać uśmiech na twarzach kilkunastu dzieci?
Przygotowaliśmy listę kilkudziesięciu miejsc – szkół, szpitali, hospicjów, świetlic, bibliotek, klubów i innych instytucji, które borykają sie z finansowymi problemami i w przeciągu ostatniego roku kontaktowały się z nami z prośbą o przekazanie gier. Niemal wszystkim coś wysłaliśmy, ale te kilka gier to za mało.

Każdy może zaznaczyć, iż chce wysłać jedną paczkę charytatywnie. 25 listopada poza adresem innego Tajemniczego Mikołaja otrzymasz adres wylosowanej dla niego placówki.
To, co będzie w paczce dla danego miejsca, ile będzie tam gier i jaką będą miały wartość, zależy już tylko od Ciebie. 

Liczymy, że wielu z Was, Tajemniczych Mikołajów, zdecyduje się też sprezentować jedna paczkę tym, których nie stać na zakup gier. Takich miejsc jest bardzo dużo i Wasza pomoc będzie zawsze bardzo doceniona. Na koniec akcji opublikujemy wszelkie podziękowania, które być może do nas napłyną. Czytając je będziecie wiedzieć, które są tak naprawdę skierowane do Was :)

patroniZasady akcji

  1. Sugerowana wartość paczki to 100-150zł, ale nie jest to obowiązkowe. Każdy wysyła grę na miarę swoich możliwości. Prosimy o uwzględnienie zasobności portfelów mniej zasobnych Mikołajów i uzupełnienie Listy Życzeń w różne cenowo tytuły.
  2. Nie ma obowiązku wysyłania paczki ze sklepu REBEL.pl! Możecie wysłać paczkę z dowolnego innego sklepu, na stronie REBEL.pl musicie tylko się zarejestrować, aby otrzymać adres osoby, którą macie obdarować oraz wypełnić swoją Listę Życzeń.
  3. Po wysłaniu paczki należy w specjalnym formularzu podać nazwę przewoźnika i numer nadawczy paczki. Paczki należy wysłać do 12 grudnia!
  4. Akcja Tajemniczy Mikołaj opiera się na zaufaniu i zakłada dobre intencje wszystkich uczestników. Jeżeli nie wiesz, czy będziesz w stanie wysłać prezent – nie zapisuj się do akcji. Osoby, które nie wywiążą się ze swojego zobowiązania – zostaną ukarane. Nieuczciwości nie akceptujemy i będziemy z nią walczyć!

Więcej informacji i regulamin akcji:
http://www.rebel.pl/x.php/1,550/Tajemniczy-Mikolaj.html


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 + cztery =