Home / Wydarzenia / Targi Gra i Zabawa – Festiwal Gramy – program

Targi Gra i Zabawa – Festiwal Gramy – program

W dniach 15-16 listopada serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gier na dziewiątą edycję Festiwalu GRAMY, który odbędzie się po raz trzeci w czasie Targów Gra i Zabawa, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku.

Formuła Festiwalu jest prosta – przez dwa dni, sobotę i niedzielę, będzie można przyjść na miejsce i grać, grać, grać. Czeka na Was hala wypełniona stolikami do gry oraz grubo ponad 700 planszówek (największa w Polsce kolekcja gier), od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie – w każdą z nich będzie można zagrać na miejscu. Najbardziej popularne będą tłumaczone przez naszą obsługę – tzw. Żółte Koszulki, które na miejscu będą poza tym pomagać Wam, doradzać w wyborze gier, itp.

15.11.2014 SOBOTA

10.00 Festiwal Gramy, Mini – turniej Dixit, Rebel; scena A
11.00 Warsztaty „Pierwsze planszówki dziecka” – Monika Rutkowska, Trefl; obowiązują zgłoszenia, sala 2
11.00 Rozgrywki z autorem gry Dixit – Jean-Louis Roubira, Rebel; stoisko nr
11.00 Festiwal Gramy, Summoner Wars, Cube; sala turniejowa 1A
11.00 Festiwal Gramy, UfoFarmer, Granna; sala turniejowa 1C
12.00 Festiwal Gramy, Hej to moja ryba, Granna; sala turniejowa 1C
12.00 – 13.15 Skąd się biorą gry planszowe – Sławomir Czuba; obowiązują zgłoszenia, sala 2
12.00 Festiwal Gramy, Mini – turniej Bang: Gra Kościana, Bard; scena A
13.00 Festiwal Gramy, Mini – turniej Łap Psiaka Łap Prosiaka, Granna; scena A
13.00 Festiwal Gramy, Mistrzostwa Polski 7 Cudów Świata finał; sala turniejowa 1A
13.00 Festiwal Gramy, Metropolia, FoxGames; sala turniejowa 1C
13.00 Piuropusze z Little Nomad – warsztaty, Dzieciosfera; stoisko nr
13.00 Rozgrywki z autorem gry Dixit – Jean-Louis Roubira, Rebel; stoisko nr
13.30 – 14.45 Kreatywność w tworzeniu gier – Maciej Jesionowski; obowiązują zgłoszenia, sala 2
14.00 Mistrzostwa Gry w Kapsle o Puchar Prezesa MTG SA; scena A
14.00 Spotkanie autorskie dla dzieci z Marcinem Pałaszem, WiMBP w Gdańsku; scena B
14.00 Festiwal Gramy, 5 sekund Junior, Trefl; sala turniejowa 1C
15.00 Festiwal Gramy, Mini – turniej Pomysłówka, Goliath; scena A
15.00 Festiwal Gramy, Kalaha, Tactic; sala turniejowa 1C
15.00 Trombiszony oswajają Panią Zimię – warsztaty, Dzieciosfera; stoisko nr
15.00 – 16.00 Spotkanie z autorem gry Dixit – Jean-Louis Roubira; obowiązują zgłoszenia, sala 2
16.00 Prezentacja oferty Biura Turystyki Aktywnej Kompas z Gdańsk; scena A
16.00 Spotkanie autorskie z Magdą Umer, WiMBP w Gdańsku; scena B
16.00 Festiwal Gramy, Triominos, Goliath; sala turniejowa 1A
16.30 Ogłoszenie wyników Gra Roku 2014; scena A
17.00 Wręczenie i losowanie nagród – Festiwal Gramy; scena A
10.00-18.00 Festiwal Gramy – Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi – Wypożyczalnia/Gralnia ; stoisko nr 01 i 02
10.00 – 18.00 Festiwal Gramy –Premiery z Essen; sala 1B
10.00 – 18.00 Kolej w miniaturze, Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych; stoisko nr
10.00 – 18.00 Festiwal Sztuka Czytania, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku; stoisko nr
10.00 – 18.00 miniZaczytani – specjalna edycja akcji (Za)czytani, Fundacja Gdańska; stoisko nr
10.00 – 18.00 Bitwy komiksowe, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
10.00 – 18.00 Angielskie Legovisko – klub angielskiego z klockami, stoisko nr
10.00 – 18.00 KREOzabawy, org. Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB; stoisko nr
10.00 – 18.00 Strefy zabaw dla dzieci z Poszukiwaczami Przygód (stoisko nr ) , JUMPCITY Park Trampolin (stoisko nr ),
Centrum U7 (stoisko nr ), Akademią Artystyczną (stoisko nr )
10.00 – 18.00 TUPU-TAP MP2K CUP – pierwsze w Polsce halowe wyścigi na rowerkach biegowych, szczegółowe informacje www.mp2k.pl, Polska Unia Mobilności Aktywnej (PUMA); tor hala B

16.11.2014 NIEDZIELA

10.00 Festiwal Gramy, Mini – turniej Enigma, Albi Polska; scena A
10.00 Festiwal Gramy, Pomysłówka, Goliath; sala turniejowa 1C
10.30 – 11.45 Projektowanie gier w praktyce – Filip Miłuński; obowiązują zgłoszenia, sala 2
11.00 Festiwal Gramy, Mini – turniej Fun Farm, Black Monk; scena A
11.00 Festiwal Gramy, List Miłosny, Bard; sala turniejowa 1A
11.00 Festiwal Gramy, Milionerzy i Bankruci, FoxGames; sala turniejowa 1C
11.00 Rozgrywki z autorem gry Dixit – Jean-Louis Roubira, Rebel; stoisko nr
12.00 Festiwal Gramy, Mini – turniejAlias, Tactic; scena A
12.00 Turniej 5 sekund – eliminacje, Trefl; stoisko nr
12.00 Festiwal Gramy, Kryptos, Trefl; sala turniejowa 1C
12.00 – 15.00 Prototypownia – przyjdź i zobacz prototypy twórców-amatorów – Maciej Jesionowski; obowiązują zgłoszenia, sala 2
13.00 Festiwal Gramy, Mini – turniej Małpie Figle, Granna; scena A
13.00 Festiwal Gramy, Pędzące Jeże, Egmont; sala turniejowa 1A
13.00 Festiwal Gramy, Rój, G3; sala turniejowa 1C
13.00 Turniej 5 sekund – eliminacje, Trefl; stoisko nr
13.00 Zaplatanki z YoYarn – warsztaty, Dzieciosfera; stoisko nr
14.00 Mistrzostwa Gry w Kapsle o Puchar Trefla; scena A
14.00 Spotkanie autorskie dla dzieci z Zofią Stanecką, WiMBP w Gdańsku; scena B
14.00 Festiwal Gramy, Potwory w Tokio, Egmont; sala turniejowa 1A
14.00 Turniej 5 sekund – eliminacje, Trefl; stoisko nr
15.00 Festiwal Gramy, Mini – turniej Speed Cups, G3; scena A
15.00 Festiwal Gramy, Splendor, Rebel; sala turniejowa 1A
15.00 Festiwal Gramy, Munchkin dla początkujących, Black Monk; sala turniejowa 1C
15.00 Turniej 5 sekund – eliminacje, Trefl; stoisko nr
15.00 Jesienne parasole z Nitką z wyobraźnią – warsztaty, Dzieciosfera; stoisko nr
15.00 Rozgrywki z autorem gry Dixit – Jean-Louis Roubira, Rebel; stoisko nr
16.00 Turnieju 5 sekund, finał, Trefl; scena A
16.00 Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską, WiMBP w Gdańsku; scena B
16.00 – 17.00 Otwarte spotkanie z autorem gry Dixit – Jean-Louis Roubira; sala 2
16.50 Finał konkursu na przebranie, Biuro Turystyki Aktywnej Kompas; scena A
17.15 Wręczenie i losowanie nagród – Festiwal Gramy; scena A
10.00-18.00 Festiwal Gramy – Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi – Wypożyczalnia/Gralnia ; stoisko nr 01 i 02
10.00 – 18.00 Festiwal Gramy –Premiery z Essen; sala 1B
10.00 – 18.00 Kolej w miniaturze, Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych; stoisko nr
10.00 – 18.00 Festiwal Sztuka Czytania, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku; stoisko nr
10.00 – 18.00 miniZaczytani – specjalna edycja akcji (Za)czytani, Fundacja Gdańska; stoisko nr
10.00 – 18.00 Bitwy komiksowe, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
10.00 – 18.00 Angielskie Legovisko – klub angielskiego z klockami, stoisko nr
10.00 – 18.00 KREOzabawy, org. Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB; stoisko nr
10.00 – 18.00 Strefy zabaw dla dzieci z Poszukiwaczami Przygód (stoisko nr ) , JUMPCITY Park Trampolin (stoisko nr ), Centrum U7 (stoisko nr ), Akademią Artystyczną (stoisko nr )
10.00 – 18.00 Spróbuj swoich sił na rowerkach biegowych na specjalnym torze z przeszkodami, Polska Unia Mobilności Aktywnej (PUMA); tor hala B

*organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

twelve + 6 =