Home / News / MAGNACI – termin dostawy, instrukcja i… prezent

MAGNACI – termin dostawy, instrukcja i… prezent

W trakcie akcji obiecaliśmy, że Magnaci dotrą do Was we wrześniu. W kolejnej aktualizacji przesunęliśmy termin na przełom września i października – w związku z produkcją dodatkowych drewnianych pionków, które każdy z Was znajdzie w pudełku swojej gry, nic za to nie dopłacając.

Niestety zmuszeni jesteśmy ponownie przedłużyć czas Waszego oczekiwania na odbiór paczek z grami. Drewniane pionki zostały już wyprodukowane, dziś zostaną dostarczone do drukarni. To 2 palety, ponad 475 tysięcy drewnianych elementów!

Oto przykładowe pionki, którymi będziecie toczyć grę o Rzeczpospolitą:

Pionki

Pionki

Niestety pionki to nie wszystko, gra musi zostać jeszcze wydrukowana. Wiele elementów jest już gotowych (w tym to co najtrudniejsze – karty), ale ze względu na ostatnie korekty plików, instrukcja gry trafi do produkcji dopiero w tym tygodniu. Podobnie kartonowa wypraska, gdyż można ją właściwe zaprojektować dopiero po otrzymaniu przez drukarnię docelowego woreczka z drewnem – tak by wszystkie komponenty zmieściły się w środku pudełka. Nie chcemy, by coś się nam tam gniotło… Dopiero wtedy powstanie możliwość ostatecznego sprototypowania gry i uruchomienie jej masowej produkcji.

Może jesteśmy zbyt ostrożni i przesadzamy z dbałością o szczegóły, ale chcemy dać Wam do rąk produkt pozbawiony jakichkolwiek wad. Stawiamy w naszej pracy na jakość, niestety odbywa się to kosztem terminowości.

W piątek wieczorem drukarnia potwierdziła termin odbioru nakładu gry. Będzie to dzień 31 października. Do naszego magazynu trafi ona zatem 3 listopada. Oznacza to, że jeśli gra zostanie wydrukowana poprawnie, to pierwsze wysyłki Magnatów wystartują w pierwszym tygodniu listopada. Wierzymy, że wysyłka pójdzie sprawnie – współpracujemy tu z renomowanym i sprawdzonym partnerem.

To wszystko nie zmienia jednak faktu, że grę mieliście dostać we wrześniu, a dostaniecie w listopadzie. To nasza wina, w związku z czym serdecznie Was za to opóźnienie przepraszamy. By zadośćuczynić Wam za tę zwłokę, do każdego zakupionego w trakcie akcji pudełka Magnatów dodamy pudełko innej naszej gry: Clash: Jihad vs. McWorld, całkowicie nieodpłatnie.

By skrócić Wam oczekiwanie na dostawę, zamieściliśmy już w internecie pliki z finalną instrukcją Magnatów. Zapraszamy do lektury! W tym tygodniu roześlemy również elektroniczną wersję Pomocnika Historycznego Polityki “Rzeczpospolita Obojga Narodów” oraz Magnackie tapety na pulpity Waszych komputerów.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

6 + jeden =