Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Astro Jam coraz bliżej

Astro Jam coraz bliżej

To miał być zwykły, rutynowy dzień (lub noc?) na międzynarodowej stacji orbitalnej. Błąd w obliczeniach i zabłąkana asteroida całkowicie zmieniły sytuację. Doszło do fatalnej kolizji… Wszystkie ręce na pokład! Centralny komputer już włączył zasilanie awaryjne i wyświetla instrukcje naprawy. Czas działać!


Zarządzaj zespołem astronautów i przywróć sprawność wszystkim uszkodzonym systemom. Sprytnie przemieszczaj paczki i narzędzia, deleguj ludzi na dyżury w przestrzeni kosmicznej, korzystaj z pomocy robotów. Realizuj wyznaczone zadania albo utrudniaj pracę innym!

Karty akcji


Astro Jam to pasjonująca gra logiczna dla 2-4 osób, której akcja osadzona jest w przestrzeni kosmicznej. Emocje towarzyszące rozgrywce łączą się z koniecznością analitycznego myślenia a ogrom możliwości usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających i na bardzo długo zapewni świetną zabawę.

Karty miejsc

W Astro Jam gracze działają na modularnej planszy zagrywając z ręki karty akcji i składając je w sekwencje: dzięki nim, poruszają należącymi do nich lub do przeciwników pionkami astronautów, korzystają z pomocy wspólnych robotów, przesuwają paczki w ciasnej przestrzeni stacji orbitalnej, wysyłają samych siebie lub innych astronautów na dyżur w przestrzeń kosmiczną. Komputer pokładowy zleca graczom zadania dostarczenia znajdujących się na stacji przedmiotów do jednego z trzech miejsc aktywnych, kluczowych dla funkcjonowania obiektu. W ten sposób gracze zdobywają zapewniające zwycięstwo punkty: ten, który jako pierwszy zdobędzie ich 5, wygrywa grę.

Plansze gracza


Zawartość pudelka:

  • 4 plansze
  • 97 kart
  • 5 żetonów przedmiotów
  • 12 drewnianych pionków astronautów
  • 3 drewniane pionki robotów
  • 13 drewnianych paczek
  • 3 instrukcje (polska, angielska, niemiecka)

 

Informacje o grze
Autorzy: Michal Kolos, Wojciech Rzadek
Wiek: 10+
Liczba graczy: 2 – 4
Czas gry: 30 – 45 min
Wydawca: Fabryka Kart Trefl-Kraków

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 × trzy =