Home / News / Nowości od wydawnictwa Tactic

Nowości od wydawnictwa Tactic

Tactic GroupWydawnictwo TACTIC na początek jesieni przygotowało parę nowości dla najmłodszych a także 4 nowe gry z serii iKNOW.

Gra na dobranoc

Należy przeprowadzić przez planszę zwierzęta. Aby dotrzeć do mety, trzeba wspólnymi siłami wykonać rozmaite zadania. Jeśli zwierzęta ułożą się do snu, nim wzejdzie księżyc, odnieśliśmy sukces! Plansza składa się z trzech części, z których każda zawiera inne zadania. Zwierzątka, które polubi każdy maluch! Uczy dzieci współpracy i dodatkowo zawiera zabawne historyjki i bajki na dobranoc.41259_1

Age
Players
Time
Rules
4+ 2-4 20+ Zasady gry

 

Hungry Monsters

Hungry Monsters to gra dla łakomczuchów w każdym wieku! Potwory są głodne, a głód ten zaspokoić nie jest łatwo. Krążą więc po kuchni w poszukiwaniu pysznych kąsków. Zadaniem każdego zawodnika jest zapełnienie paszczy jednego potwora. Potwory przemieszczają się po planszy, a gracze wykonują zadania, dzięki którym zdobywają krążki z jedzeniem dla swoich podopiecznych… Zawartość: Plansza, 4 potwory (+naklejki), 4 paszcze potworów, 60 żetonów, 2 kostki (+1 arkusz z naklejkami), zasady. Gra przeznaczona dla 2-4 osób w wieku 4-10 lat.

40843_1

Age
Players
Time
Rules
4-10 2-4 20+ Zasady gry

 

 

Dice Alias

To nowa, ekscytująca wersja Alias, w której tworzy się słowa z liter na kostkach! Wszyscy grają jednocześnie! Na grę składają się wysokiej jakości komponenty. Ma proste zasady, a oferuje praktycznie nieograniczoną liczbę kombinacji!

41301_1

Age
Players
Time
8+ 2-6 30+

 

Nowości z serii iKNOW:

 

Przypominamy też, że  Polski oddział wydwanictwa będzie obecny na targach w Essen. Prezentowana tam będzie gra z serii Mindwarrior Games (seria ekspercka) – Realm of Wonder ale także wiele nowości dla dzieci i rodzin. Numer naszego stoiska to h.3- K100

Zapraszam do oglądnięcia teasera gry Realm of Wonder


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dziewięć − siedem =