Home / News / Mitologia słowiańska – dodatek do gry Teomachia na Wspieram.to

Mitologia słowiańska – dodatek do gry Teomachia na Wspieram.to

Baba Jaga małaTwórcy Teomachii ruszają z kampanią dotyczącą dodatku poświęconego mitologii słowiańskiej.  Dodatek   wprowadza  2 karty bóstw (Perun, bóg grzmotów i piorunów, oraz Mokosz, bogini kobiet i płodności, ziemi i wody), a także 5 kart mitów. Ale to nie wszystko…

Poza nowymi kartami mitów w grze pojawia się całkowicie nowy rodzaj tych kart – Święta. Jest on reprezentowany przez kartę Noc Kupały. Święta działają na bardzo podobnej zasadzie jak pozostałe karty mitów, z tą różnicą, że mogą być zakupione kilkukrotnie w trakcie jednej rozgrywki. Dzięki temu udało nam się oddać cykliczny charakter świąt i odróżnić je od pozostałych kart występujących w grze. Oprócz tego każdy wspierający od poziomu “Nowicjusz” włącznie, otrzyma zestaw 8 bogów znanych z wersji podstawowej, ale wydanych w zupełnie nowej oprawie graficznej.

Teomachia_karty_mitow

Podstawowe informacje o grze

“Teomachia” to gra karciana dla 2-4 graczy, w której wcielisz się w jednego z ośmiu bogów z czterech różnych mitologii (a już niedługo pięciu!). W podstawowej wersji gry występują mitologie: celtycka, grecka, nordycka oraz sumeryjska. Wśród bogów występujących w grze znajdziesz takie postacie jak: celtycki rogaty bóg Cernunnos, gracki bóg wojny Ares, zdradliwy Loki z mitologii nordyckiej, czy kusząca swoimi wdziękami Isztar. Twoim celem będzie wysłanie swoich wiernych czcicieli na bitwę z wyznawcami innych bogów. Wygrasz wtedy, gdy wiara Twoich wyznawców okaże się silniejsza. Jeśli chcesz poznać zasady gry, zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego i przeczytania instrukcji w wersji online.

Link do kampanii

https://wspieram.to/1943-mitologia-slowian-dodatek-do-gry-teomachia.html

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

3 × 2 =