Home / Patronaty / Kryptos – patronat medialny Games Fanatic

Kryptos – patronat medialny Games Fanatic

Złam szyfr zanim zrobią to Twoi przeciwnicy! Gra Kryptos pozwoli Ci wcielić się w rolę kryptologa, którego zadaniem jest rozszyfrowanie tajnych kodów. Myśl, planuj i analizuj, ale nie trać czasu, bo przeciwnicy bez skrupułów wykorzystają każda pomyłkę!

„Kryptos” to lekka, szybka i dynamiczna gra logiczna przeznaczona dla 3–6 graczy. Mają oni za zadanie odgadywanie i dedukowanie wartości kart posiadanych przez przeciwników.

Każdy z graczy posiada taką samą liczbę kart numerowanych w przedziale 1–48 w czterech różnych kolorach i każdy z graczy wie też, jakiego koloru karty posiadają przeciwnicy. Przygotowując się do gry uczestnicy odsłaniają reszcie dwie karty ze swojej ręki i biorą tyle kolorowych żetonów ile kart w danym kolorze posiadają.

Kryptos_prezentacja_gry

Wygrywa ten z graczy, który skuteczniej będzie dedukował wartości i pozycje kart przeciwników na podstawie wiedzy o kolorach, odsłoniętych oraz posiadanych kartach i odrobiny statystyki lub szczęścia.

Gra trafi na półki sklepowe już we wrześniu 2014 i zostanie wydana przez Fabrykę Kart Trefl- Kraków. Ukaże się w linii wydawniczej Joker Line marki Trefl.

„Kryptos” to:

  • Szybka i dynamiczna gra logiczna
  • Emocjonująca rozgrywka
  • Bardzo łatwe zasady

Premiera: wrzesień 2014

Autor gry: Piotr Siłka

Grafika: Łukasz Pogoda

Gra dla 3–6 osób

Wiek: 8+

Czar rozgrywki: 15 minut


 

Facebook Comments

One comment

  1. Jan Madejski

    Świetna gra – nie mogę się jej doczekać 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

siedem + 14 =