Home / Aktualności / Nowości od lacerty!

Nowości od lacerty!

lacertaWydawnictwo Lacerta pracuje pełną parą i choć szybciej od innych rozpocznie „sezon ogórkowy”, to z pozdrowieniem „Szczęść Boże” na ustach. Jak wygląda ostatnia propozycja Lacerty i jak będzie wyglądała ich najnowsza gra, czyli „Coal Baron” po polsku” oraz „5 Ogórków”!

Szczesc BozeGra, która ujrzała światło dzienne pod koniec kwietnia traktuje o ciężkiej pracy górników. Autorami jest znana para projektantów: Wolfgang Kramer i Michael Kiesling. Grę polecamy nie tylko fascynatom gier planszowych, ale również rodzinom, które łatwo przyswoją sobie przejrzyste zasady gry. W pudełku znajdziecie bardzo przyjemny i niespotykany w tego rodzaju grach element, jakim jest winda jeżdżąca w górę i dół kopalnianego szybu. Na stronie wydawnictwa można przeczytać instrukcję.

5-OgorkowPięć ogórków to z kolei abstrakcyjna gra karciana pokroju 6 bierze. Co z tego wyszło, możecie zobaczyć sami już wkrótce. Premiera planowana jest na połowę przyszłego tygodnia. Sugerowana cena detaliczna to 39zł. Autorem gry jest Friedemann Friese, a instrukcję można przeczytać już teraz na stronie Lacerty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

six + three =