Home / Patronaty / Arka Zwierzaków – premiera i przedsprzedaż

Arka Zwierzaków – premiera i przedsprzedaż

Portale Games Fanatic i Board Game Girl objęły patronatem medialnym najnowszą grę Fabryki Gier Historycznych – “Arka Zwierzaków”. Z tej okazji chcemy zaprosić wszystkich Czytelników naszych portali na oficjalną premierę gry, która odbędzie się 26 kwietnia w warszawskim zoo. Dodatkowo informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży gry, a o szczegółach przeczytacie poniżej:

 

26 IV będziemy w ZOO przy sklepie PANDA odbędzie się oficjalna premiera, podczas której ekipa FGH przeprowadzi pokazy i naukę gry w „Arkę”. Od godziny otwarcia do godziny zamknięcia będą zachęcali wszystkich gości ogrodu zoologicznego do zapoznania się ze światem planszówek i rozegraniem co najmniej kilku partii. Czy im się to uda? Przyjdźcie na premierę i zobaczcie sami.

AZ-premiera1-800x533

 

„Arkę zwierzaków” można obecnie kupić w promocyjnej cenie 65,00 zł w sklepie internetowym wydawnictwa. Aktualnie gra jest dostępna w przedsprzedaży – trwa ona do 25 kwietnia do godz. 23:59. Po tym terminie w sklepie internetowym na naszej stronie zacznie obowiązywać sugerowana cena detaliczna, czyli 79,95 zł.

„Arka zwierzaków” to prosta i zabawna gra planszowa dla całej rodziny. Wkrocz do biblijnego świata i pomóż Noemu uratować zwierzęta na Ziemi przed Potopem! Wybieraj i układaj żetony zwierzaków oraz jednocześnie zadbaj o ich bezpieczeństwo – pilnuj zapasów ziarna, pamiętaj, żeby drapieżniki nie znajdowały się obok roślinożerców, a burty były zrównoważone tak, aby Arka się nie przechylała. Zbieraj punkty za liczbę zwierząt, a na końcu zostań najlepszym pomocnikiem Noego. I najszybszym! To wszystko w szalonym tempie rozgrywki prowadzonej w czasie rzeczywistym!


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Trochę mnie rozbawiło to że Arkę Zwierzaków wydała Fabryka Gier Historycznych -cóż muszę to wziaść na WIARĘ…

  2. No mnie bardziej rozbawiło “wziąść”. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 + siedemnaście =