Home / News / Pomóż Phalanxom przetestować “Mythotopię” Martina Wallace’a!

Pomóż Phalanxom przetestować “Mythotopię” Martina Wallace’a!

PhalanxOpolskie wydawnictwo Phalanx poważnie rozważa wydanie kolejnej gry Martina Wallace’a – Mythotopia. Ponieważ panowie wciąż nie są pewni, czy wydawać ten tytuł, zapraszają do otwartych testów podczas zbliżającego się Pyrkonu, czyli jednej z największych w Polsce imprez fantastyczno-geekowsko-gamerskich, odbywającej się w Poznaniu. Oto czego się dowiedzieliśmy:

Michał “Ozy” Ozon, jeden z właścicieli wydawnictwa:

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Martina Wallace’a, jak i tych którzy dopiero chcą poznać jego gry, do odwiedzin w naszym stoisku podczas Pyrkonu. Dwie trzecie naszego teamu już jest przekonana, że to świetny tytuł, ale jednego jeszcze trzeba przekonać! Pomożecie?”

Zapytany, czy jest to gra Wallace’a, o której wspominał podczas okołoessenowego wywiadu, odpowiada:

“Nie, Mythotopia to świeży pomysł, który byłby dodatkowym, kolejnym tytułem Martina, jaki byśmy wydali. Gra, o której wspominałem w wywiadzie, jest już w zaawansowanej produkcji i obiecuję, że jako pierwsi dowiedzą się o niej czytelnicy GamesFanatic.pl”.


 

Facebook Comments

One comment

  1. Mythopia jest na mojej liscie gier jakie bede zamawial. Jesli pojawilaby sie Mythopia w klimatach plemion slowianskich to napewno na taka bym sie zdecydowal. Czytalem o grze, ze jest w klimatach Acrow ale da sie grac w wieksza ilosc osob niz w Acrach. Druga gre jaka chcialbym nabyc ale nigdzie jej nie mozna kupic na dzien dzisiejszy to A Study in Emerland – gra mi sie bardzo podoba graficznie a charakterem mechaniki zapelnilaby luke w mojej niewielkiej kolekcji gier.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

19 − dziewiętnaście =