Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Zapowiedzi 2014 – cz. V: Bard.pl

Zapowiedzi 2014 – cz. V: Bard.pl

bardplKrakowskie wydawnictwo Bard.pl, znane głównie ze swej sztandarowej serii Carcassonne, ale także hitów jak Terra Mystica, Zimna Wojna czy Geniusz uchyliło nam rąbka tajemnicy okrywającej plany na rok 2014.


W II kwartale 2014 r. ukażą się co najmniej trzy tytuły.
Gra Bang! w wersji kościanej. Ta przebojowa imprezowa karcianka w klimatach Dzikiego Zachodu doczekała się mnóstwa dodatków, a teraz będzie można także poturlać kości do wspaniałego zwycięstwa.
Geniusz Reinera Knizi jest już klasyką gier logicznych. Niedawno mogliśmy poznać wersję karcianą tej wspaniałej gry. W planach Barda jest nowy tytuł z tej rodziny. Będzie to polska edycja zupełnie nowego tytułu, ale nawiązująca w jakimś stopniu do znanych już gier z tej rodziny. Zatem miłośników gier Dobrego Doktora czeka konfrontacja z mało znaną jeszcze wersją klasycznego tytułu.
Zimna Wojna budzi całkiem gorące emocje! Prawdopodobnie równie wielkie będą towarzyszyć rozgrywkom w 1989: Jesień Narodów. 25. rocznica owych przełomowych wydarzeń na pewno będzie okazją do bardzo klimatycznych i zaciekłych rozgrywek wśród fanów historii i twardych, planszówkowych zmagań.

O dalszych planach wydawnictwa Bard.pl nieco później, bo wciąż trwają intensywne prace nad nowymi tytułami…


 

Facebook Comments

One comment

  1. Kurcze. Dopiero co sobie B kościanego nabyłem. Ech. Mniejsza – w polskiej wersji na pewno nie będzie napisów po włosku. 🙂 Wydanie ENG/IT jest pierwsza klasa (niestety kruca jeszcze nie grałem).

    Z Geniuszy zostaje albo wersja kościana (sic!), albo kafelkowa-mini, albo Spezial, albo RK spłodził coś zupełnie nowego, nieodnotowanego przez BGG.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

18 − 4 =