Home / News / Życzenia

Życzenia

Bardzo nas cieszy fakt, OrnamentSantaNElves1a że mimo natłoku spraw przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia zajrzeliście na nasz portal. Ostatnie miesiące pokazały, iż GamesFanatic.pl wraca do starej, dobrej formy. Nowi redaktorzy i współpracownicy wnieśli sporo ożywienia, a “stara gwardia” pilnuje wysokiego poziomu serwisu. Obiecujemy jeszcze więcej pozytywnych zmian w nadchodzącym roku. Zanim wrócicie do pieczenia ciasteczek, czy lepienia pierogów, życzymy Wam…

Ink: Planszówkowo – żeby czas, chęci, współgracze i gry zawsze występowały w idealnie zbalansowanych proporcjach, tak by nigdy żadnego z nich nie brakowało. Pozaplanszówkowo – pięknych, spokojnych i radośnie przeżytych Świąt Bożego Narodzenia.

KubaP: Życzę Wam, by planszówki dawały Wam nowe przyjaźnie, odświeżały stare i pozwalały spędzać cudowne chwile w całym 2014 roku.

Board Game Girl: Życzę Wam, by w kolejnym roku spotkały Was same dobre rzeczy, by głowę zaprzątały Wam wyłącznie pozytywne myśli i by kostki zawsze Wam sprzyjały 🙂

Odi: Życzyłbym i Wam, i sobie, abyśmy w dalszym ciągu tworzyli społeczność otwartą na nowe osoby, przyjazną, hołdującą zasadzie wzajemnego szacunku w dyskusji. Może w tym właśnie tkwi część sekretu popularności planszówek? I żeby Wasze konta bankowe zupełnie nie odczuły częstych zakupów wymarzonych gier, a w Waszych kalendarzach (i w kalendarzach Waszych współgraczy) zawsze udawało się znaleźć po kilka spokojnych godzin do ciągłego ogrywania tych zakupów 🙂

Pancho: Odpoczynku, relaksu i miło spędzonego czasu w gronie rodziny. Większość z nas w Święta dostaje kociokwiku biegając za prezentami, mordując się w kuchni albo za odkurzaczem, tak, że później brakuje już sił na cokolwiek innego i humor przestaje dopisywać. Życzę, więc przede wszystkim opamiętania i prawidłowego wykorzystania tego okresu czasu.

Sipio: Życzę Wam, by najbliższe dni były pięknym czasem, dzięki któremu Święta Boże Narodzenie będą Wam przywoływały tylko dobre myśli.

Squirrel: Na Święta i nadchodzący Nowy Rok wszystkim Wam życzę: odwagi by spełniać marzenia (i wyrozumiałości bliskich gdy będziecie ładować na półki te dwadzieścia nowych pudełek), magicznych chwil z rodziną i przyjaciółmi (kilkadziesiąt godzin grania non stop pozwala odkryć różnorodne stany świadomości) oraz codziennych powodów do uśmiechu (jedna partyjka dziennie ulubionego tytułu wystarczy). Wszystkiego dobrego!

Tonks: Życzę Wam przede wszystkim radości, bo codzienny uśmiech to gwarancja sukcesu i udanego życia. Źródłem tej radości niech oczywiście będą niezmierzone pokłady gier planszowych, na które nigdy nie zabraknie czasu i pieniędzy.

Veridiana: … nadmiaru wolnego czasu, nadmiaru chętnych do grania, akuratnej liczby dobrych gier, no i nadmiaru gotówki – na Święta, po Świętach i przez 365 dni do kolejnych Świąt!

WRS: Życzę Wam czasu. Dla najbliższych, na realizację planów i marzeń, na korzystanie z życia. Aby nie powiedzieć nigdy, że tego czasu zabrakło.

 

 

 

Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.meeplesource.com/proddetail.php?prod=SantaElfOrnaments1


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 + 7 =