Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Nowa część Activity

Nowa część Activity

Activity_Junior_blueDo sprzedaży trafiła właśnie trzecia już część kultowej gry Activity Original. Activity Junior przeznaczona jest dla dzieci od 8 lat. Podobnie jak dwie pozostałe części polega na odgadywaniu haseł, które gracze muszą przedstawić członkom swojej drużyny na jeden z 3 sposobów – rysując, opowiadając lub pokazując (pantomima).

Narysuj „kieszeń”, opisz „ciekawość”, pokaż na migi „naleśnik”… nim upłynie czas! Gracze na zmianę losują hasła i próbują je przedstawić pozostałym uczestnikom na jeden z trzech sposobów: rysując, opisując słownie, lub za pomocą pantomimy. Jeśli ktoś odgadnie hasło, pionek drużyny przesuwa się do przodu.

Activity to zabawna i emocjonująca gra edukacyjna. Gracze mogą ćwiczyć kreatywność, pewność siebie i poszerzać słownictwo, a ich ręce i nogi są w ciągłym ruchu! Można grać już w 3 osoby, ale gra świetnie się sprawdza również w dużej grupie. Ostrzeżenie dla graczy: mięśnie brzucha mogą rozboleć od śmiechu!

Hasła są podane w języku polskim i angielskim, dzięki czemu gra może służyć jako pomoc do nauki języka angielskiego.

Seria Activity

 Patronami całęj serii Activity są:Czwórka Polskiego Radia, Merlin.pl, eDziecko (gazeta.pl), Zabawkowicz.pl, Kumpel/Victor Junior/Cogito, Świat Gier Planszowych i Stowarzyszenie Rozwiń się.


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Nowa cześć? A kto ją czci?

  2. Kto czci cześć? Czy kogo czczą czczą czcią?

  3. A ja tam czniam czczą cześć 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia − dziewiętnaście =