Home / News / Pomóżmy Lacercie podjąć decyzję! [ANKIETA]

Pomóżmy Lacercie podjąć decyzję! [ANKIETA]

lacertaWydawnictwo Lacerta zapowiedziało na swojej stronie internetowej plany, a właściwie zamiary wydawnicze na rok 2014.  Jak zwykle zdecydują o wszystkim finanse (m.in. sprzedaż dotychczas wydanych tytułów), ale w takich sytuacjach głos ludu bywa niezastąpiony! Zapraszamy Was zatem do ankiety: którymi, spośród przedstawionych poniżej tytułów, bylibyście najbardziej zainteresowani?

 

Gry: Caverna, Exodus: Proxima Centauri, Friese’s Landlords, Glass Road, Glueck Auf, Rokoko

Propozycje Lacerty na rok 2014 [gry]:
  
pollcode.com free polls 

 

Dodatki: Agricola: Gamers Deck, Agricola: Torfowisko, Agricola – Chłopi i ich zwierzyniec: kolejne budynki, Innowacje: Echoes of the Past, Mage Knight: Lost Legion, Mage Knight: Krang Character Expansion, Pandemia: In the lab, Pandemia: On the brink

 

 

Propozycje Lacerty na rok 2014 [dodatki do gier]
  
pollcode.com free polls 

 

Facebook Comments

11 komentarzy

 1. Póki co, na gry oddano ok 200 głosów. Zdecydowanie prowadzi Caverna (122), przed Glass Road (80). Exodus jest juz troszkę dalej (48).

  W dodatkach z kolei (184 głosy) bezapelacyjnie lideruje MK:Lost Legion (89), a reszta stawki jest w miare wyrównanna (od 35 do 55 głosów).

  Nie utożsamiałbym oczywiście liczby głosów z konkretnymi osobami, bo bez problemu można oddać przynajmniej dwa-trzy głosy (jeden np w pracy, drugi z domu, trzeci ze smartfona) jeśli komuś zależy, ale jakiśtam wyznacznik to jest.

 2. Znając życie, to ta setka głosujących na Cavernę powie potem “No taaak, ale jak głosowałem, to myślałem, że będzie taniej, no i w sumie to był taki głos za potencjalnego znajomego, bo ja już mam Agricolę i OeL, więc po co mi kolejny Uwe. No i jak pisałem na forum, że na pewno kupię, to myślałem, że teraz będę w znacznie lepszej sytuacji finansowej…”
  itd. itp. 😉
  P500 dałoby jakąś wiedzę, a to jest taka zabawa, jak psychotest.

 3. No jasne, ale jednak pokazuje mniej więcej kierunek zainteresowania. Widać, że fani Rosenberga jednak trzymają się silnie (głosy na Cavernę i dodatki do Agri)

 4. Do tego hipotetycznego jęczenia, które jawi się z komentarza MisterC, dodałbym jeszcze jęczenie natychmiastowe. “Po co mam kupować wersję PL jak potem wydawnictwo i tak oleje dodatki, albo będzie przez 3 lata podejmować decyzję o ich wydaniu”. A co jak co, ale Caverna aż prosi się o dodatki w postaci kolejnych budynków/izb i pewnie takie prędzej czy później się pojawią.

 5. Ale w sumie po co jęczeć, Caverna z tego wszystkiego zapowiada się najlepiej (chociaż to wszystko same eurosuchary, hahahah — przypis trolla).

  Zastanawiam się, jak by się po polsku nazywał Glück auf — Szczęść Boże? (tak się pozdrawiają górnicy w Wieliczce)

 6. a czy Agricola Torfowisko nie jest już wydane po polsku?

  W Wieliczce pozdrawiają się tak już chyba tylko górnicy-przewodnicy turystyczni, bo wydobycie przerwano, z tego co wiem, w 1996 roku. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
  Ciekawe jak pozdrawiają się górnicy na Śląsku, bo może to by był tytuł tej gry.

 7. Już widzę, co się dzieje w tym kraju, jak ktoś wydałby PLANSZÓWKĘ o tytule “Szczęść Boże” 😀

 8. Jeśli liczyć każdy głos jako jedną osobę, to można założyć, że dodatki – nie tylko do MK, ale tez do Pandemica – sprzedałyby się całkiem, całkiem…

  A Caverna to już w ogóle na pniu pójdzie 🙂

 9. A mi wydaje się ze masa nowych osób które zakupiły Agricola chciały by dokupić torfowisko i dodatkowe budynki do małej Agricoli. Starzy wyjadacze którzy głownie przesiadują na tej stronie pewnie już dawno mają Torfowisko i dlatego takie są wyniki ankiety.

 10. @madeusz Wydobycie przerwano, ale sądzę, że cały czas jest utrzymywana jakaś załoga techniczno-utrzymaniowa, bo kopalnia od lat walczy z wodą… I można takich ludzie w hełmach z osprzętem spotkać w czasie wycieczki.
  Zresztą przy okazji wypompowywania wody (solanki) itp. nadal z niej produkują i sprzedają sól w swoim sklepiku itp.

  @KubaP Myślę, że byłoby dużo bicia piany przez różnych oszołomów, a gra by się dzięki temu świetnie sprzedała 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

14 − sześć =