Home / News / Relacja z promocji gry CV – Warszawa, 20 listopada

Relacja z promocji gry CV – Warszawa, 20 listopada

W środę, 20 listopada, w warszawskim klubie Solec 44 odbyła się promocja najnowszej gry Filipa Miłuńskiego – CV. Event podzielony był na dwa etapy – konferencję prasową oraz wieczorną imprezę dla graczy.

Konrad Falkowski, prezes wydawnictwa Granna, opowiedział o otwarciu nowego rozdziału w historii wydawnictwa – serii Granna Expert. Na scenie wystąpili także Piotr Socha – autor ilustracji (niestety zabrakło go na drugiej części eventu) oraz Filip Miłuński. Panowie szczegółowo opisywali kulisy swojej pracy.

Na imprezie można było kupić grę wraz z minidodatkiem – trzema specjalnymi kartami oraz wygrać kalendarz CV na 2014 rok. Między stolikami krążyła ekipa wydawnictwa Granna, która uczyła wszystkich zainteresowanych zasad gry. Na evencie został także ogłoszony konkurs „Gry w grze”. Zadaniem uczestników jest odnalezienie w grze CV wszystkich ilustracji, które pojawiły się już wcześniej w innych grach wydawnictwa Granna oraz zaproponowanie nowej karty do CV (karta musi mieć swoją nazwę, koszt oraz efekt). Więcej informacji o konkursie znajduje się tutaj – na stronie wydawnictwa na Facebooku.

Na pytanie czy podobała mu się impreza autor całego zamieszania powiedział: „Jestem bardzo zadowolony. Duża frekwencja, dobry odbiór gry, świetna organizacja wydarzenia. Czego chcieć więcej? Bawiłem się doskonale i mam nadzieję, że wszyscy goście także”.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

siedem − 1 =