Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Suburbia Inc. – polski dodatek już za dwa tygodnie

Suburbia Inc. – polski dodatek już za dwa tygodnie

Suburbia Inc.Pamiętasz jeszcze jak zaczynałeś budować swoje miasteczko od jednego parku miejskiego z niewielką fabryką i przedmieściami? Jak dużo zmieniło się od tamtej pory? Powstały biurowce, restauracje, wspólnoty mieszkaniowe, parkingi, lotniska… Teraz nadszedł czas, aby zostać korporacją!

Pojawiły się całkowicie nowe możliwości dla ciebie i dla twojego miasta. Możesz budować nowe obiekty, takie jak cmentarz, oczyszczalnia ścieków, czy galeria handlowa, a także z wyprzedzeniem zaplanować przebudowę! Od teraz należy także rozważyć wyznaczenie granic miasta, które dają wiele dodatkowych korzyści.

Podczas kiedy twoje miasto będzie się rozwijać, cały czas musisz trzymać rękę na pulsie. Poza dalekosiężnymi celami masz teraz możliwość skorzystania z dobrodziejstw Bonusów oraz Misji, aby podczas gry zwiększyć swój przychód i reputację. Pamiętaj jednak, że są konkretne warunki, które trzeba wcześniej spełnić.

Premiera gry odbędzie się 04.11.2013, a sugerowana cena detaliczna wynosi 69.99 zł. Zapraszamy na stronę wydawcy. Zamówienia przedpremierowe powinny pojawić się w Waszych ulubionych sklepach z grami już niebawem.
kafelki z granicami

nowa przestrzeń

nowe kafelki

nowe kafelki

granice

granice

nowe cele

nowe cele


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

19 − czternaście =