Home / News / Tactic Games kupił Mindwarrior Games

Tactic Games kupił Mindwarrior Games

Tactic GroupTactic Games kupił Mindwarrior Games – wydawnictwo gier planszowych i RPG. Nasze najbliższe plany to otworzenie się na bardziej zaawansowane gry, a w dalszej kolejności przygotowanie ich w języku polskim. Zapraszamy też do współpracy twórców gier również z Polski – pisze Łukasz Łasocha (lukasz.lasocha@tactic.net).
Tactic Group to silna, międzynarodowa, szybko rozwijająca się grupa firm. Początki istnienia sięgają roku 1967, kiedy to rozpoczęliśmy działalność w Finlandii. Od tego czasu trwa nieprzerwany i stabilny rozwój naszej aktywności. W chwili obecnej grupa jest jednym z najbardziej produktywnych i najszybciej rozwijających się producentów gier planszowych i plenerowych w Europie.

Naszym dużym atutem jest wysoko wykwalifikowana, twórcza i aktywna grupa osób odpowiedzialnych za tworzenie nowych gier. Dzięki niej, co roku powstają gry nowe, nadążające a niejednokrotnie wyprzedzające i wyznaczające nowe trendy w tej dziedzinie ludzkiej aktywności. Staramy się, aby naszymi produktami cieszyć się mogły osoby w każdym wieku, począwszy od małych dzieci, aż po przeżywających jesień swojego życia seniorów.

WWW: http://www.tactic.net/

Mindwarrior Games Ltd. jest fińską firmą projektującą i wydającą gry planszowe. Naszym celem jest stworzenie przyswajalnych i przyjemnych gier dla młodzieży i dorosłych.

Nasze motto “Everybody Dice!” jest także naszą misją – w gry, które wydajemy gramy sami i wierzymy że wszyscy mogą je polubić. Od 2010 r. wydaliśmy cztery gry w ciągu zaledwie dwóch lat, w tym bardzo entuzjastycznie przyjeto Odin’s Table (Gry roku w Finlandii i Szwecji). Współpracujemy z różnymi wydawcami i dystrybutorami w Europie i USA, w zakresie dystrybucji i lokalizacji naszych gier

WWW: http://www.mindwarriorgames.com/


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 − 7 =