Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Summoner Wars: Mistrzowie Przywołań – już za chwilę, już za moment

Summoner Wars: Mistrzowie Przywołań – już za chwilę, już za moment

summoner wars2Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza premiera wydawnictwa Cube – Factory of Ideas, gra Summoner Wars. Już na początku października w Wasze ręce trafią dwa Zestawy Startowe, a niedługo potem pierwsza partia dodatków.

Więcej o grze, a także konkretnych terminach przeczytacie poniżej.

Summoner Wars – Mistrzowie Przywołań, to dynamiczna i emocjonująca  gra karciana, w której gracze wcielają się w rolę potężnych Mistrzów Przywołań, aby poprowadzić posłuszne im zastępy wojowników w walce o ostateczną dominację. Gra toczy się na mapie, po której poruszają się karty symbolizujące Jednostki obu stron konfliktu. Zastosowana w Summoner Wars mechanika, będąca hybrydą gry karcianej oraz bitewnej spowodowała, że tytuł ten jest do dzisiaj jednym z najbardziej utytułowanych gier karcianych w historii i co roku zyskuje rzesze nowych fanów.

drugi zestaw startowy

drugi zestaw startowy

Na początek w Wasze ręce wydawnictwo oddaje dwa zestawy startowe, w których oprócz dwóch gotowych do gry talii frakcji znajdziecie wszystko, co potrzebne będzie, aby rozpocząć przygodę w świecie Mistrzów Przywołań.

ZAWARTOŚĆ OBU PUDEŁEK:

1 Mata do gry, 70 kart (dwie gotowe Talie Frakcji po 35 kart), 20 Znaczników Obrażeń, 5 Sześciościennych Kości, 1 Kolorowa Instrukcja

LICZBA GRACZY: 2 (możliwość rozszerzenia do 4)

WIEK: +9

CZAS GRY: 30-60 minut

ZDOBYTE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

Ludo AWARD 2012 – Najlepsza Gra Karciana, Editor’s Choice – Zwycięzca

Golden Geek 2010 – Najlepsza Gra Dwuosobowa – Nominacja

Golden Geek 2010 – Najlepsza Gra Karciana – Nominacja

Golden Geek 2010 – Najbardziej Innowacyjna Gra – Nominacja

146. MIEJSCE W PRESTIŻOWYM RANKINGU BoardGameGeek, wśród gier karcianych: 9

 

JUŻ NIEDŁUGO NA RYNKU POJAWIĄ SIĘ TEŻ DODATKI!

4 NOWE TALIE FRAKCJI – Upadłe Królestwo, Straż Przednia, Elfy Dżungli, Płaszcze

PREMIERA – 30 października

cztery planowane dodatki

cztery planowane dodatki

Każde z tych pudełek zawiera gotową do gry, 35-kartową talię zupełnie nowej Frakcji, którą dodać można do któregoś z Zestawów Startowych. Frakcje te dysponują zupełnie odmiennymi cechami  i wprowadzają do gry jeszcze większą różnorodność strategii oraz opcji taktycznych.

Kolejna partia małych dodatków trafi na rynek w listopadzie, a już na początku grudnia Drugie Talie Frakcji (ang. Second Summoners), dzięki którym otrzymacie zupełnie nowe Jednostki i Wydarzenia dla frakcji znanych z Zestawów Startowych.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

13 + dziesięć =