Home / Wydarzenia / Gorący planszowy weekend w Bydgoszczy!

Gorący planszowy weekend w Bydgoszczy!

plakat_noc planszowekNoc Planszówek wpisała się już na stałe w kalendarz bydgoskich spotkań planszówkowych.  Ale to nie jedyna impreza, jaka czeka bydgoszczan i przyjezdnych zaglądających w ten weekend do miasta nad Brdą. Zarówno dorośli jak i dzieci znajdą tu planszę dla siebie.

Noc Planszówek

22 czerwca zapraszamy na ostatnią noc przed wakacyjną przerwą. Jeśli macie ochotę poznać nowe tytuły gier planszowych, spotkać kompanów do grania, spędzić czas ze znajomymi czy rodziną przy grach planszowych, ta impreza jest dla Was. 150 tytułów gier, od szybkich imprezówek po długie w rozgrywce strategiczne tytuły będą na Was czekały w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy w sobotę 22 czerwca o godz. 19.00.
Na Nocy planszówek odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski w grę  Wsiąść do Pociągu Europa! Poza tym każdy z uczestników ma szansę wygrać grę planszową.
Bilety kosztują 10 zł w Centrum Gier Pegaz i 15zł w dniu imprezy na WSG.

A oprócz tego…

Weekend z planszówkami dla dzieci

Centrum Gier Pegaz i Miejskie Centrum Kultury zapraszają na weekend z grami planszowymi w Bydgoszczy. Spotykamy się w sobotę i niedzielę – 22/26.06.2013. Zachęcamy do beztroskiego, wspólnego grania i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.  Uczestnicząc w imprezie będziecie mieli okazję poznać gry planszowe, które rozwijają wyobraźnię przestrzenną, spostrzegawczość, zręczność i
myślenie strategiczne. A przy okazji aktywnie spędzić czas ze swoimi  dziećmi!
Każdy znajdzie coś dla siebie spośród 100 tytułów gier. “Pędzące  żółwie”, “Super farmer”, “Palce w pralce”, “Dzieci z Carcassonne”, a to tylko niektóre z gier, które będą do waszej dyspozycji. Gry są  dedykowane dzieciom powyżej 5 tego roku życia.

 

Ale zanim dzieci pójdą grzecznie spać, aby dać rodzicom pograć w nocy...

Ale zanim dzieci pójdą grzecznie spać, aby dać rodzicom pograć nocą…


 

Facebook Comments

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

20 + dwanaście =