Home / News / PePePe – Podziękowania, Pożegnania i Pozdrowienia

PePePe – Podziękowania, Pożegnania i Pozdrowienia

farewellJak w każdym przedsięwzięciu, czy to scena kolekcjonerów owadów czy serwis o grach planszowych, od czasu od czasu ktoś odchodzi i trzeba mu serdecznie podziękować oraz z niezbędnymi fanfarami pożegnać. Tym razem nasz redakcyjny kolega Marcin Krupiński, o nicku yosz, zdecydował się na opuszczenie naszych szeregów. Pewien czas temu również kolega Adam Kałuża (Folko) pożegnał nasze miłe towarzystwo, korzystając z okazji, również i w stosunku do niego nadrobię, może spóźnione, ale bardzo szczere podziękowania za współpracę.

Obaj panowie włożyli gigantyczny wkład w rozwój serwisu, i trzeba by kilka ekranów zapisać znakami, żeby wymienić wszystkie zasługi. Adam, to weteran ruchu fanowskiego w okresie renesansu planszówek, zaczynający pisanie tekstów jeszcze w serwisie gry-planszowe.pl. Recenzje, felietony, mnóstwo niewidocznej pracy okołoserwisowej. Podobnie Marcin Krupiński, aktywny uczestnik Planszostacji, twórca klasycznych recenzji i tych wideo, również autor niewdzięcznej, ale niezbędnej pracy technicznej wokół GamesFanatic.pl. Jeszcze raz wielkie podziękowania za współpracę.

Na koniec, w imieniu redakcji, życzę obu kolegom powodzenia w ich nowych przedsięwzięciach. Adamowi sukcesów, których zresztą ma już niemało, na polu tworzenia gier planszowych. Marcinowi natomiast powodzenia przy jego zupełnie nowym wyzwaniu planszówkowym. Panowie dobrze wiedzą, że ich fotele choć zakurzone, wciąż będą stać w tym samym miejscu i jak znajdą więcej wolnego czasu przywitamy ich z otwartymi rękami.


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. To ja dziękuję za możliwośc pisania dla Games Fanatic. Zacząłem 4 lata temu od rzutu okiem na Valdorę i tak jakoś samo poleciało 😉

    Do zobaczenia

    PS: niedługo recenzja Labiryntu mojego autorstwa 😉

  2. Chętnie poczytam, zwłaszcza, że sam przed chwilą wysłałem tekst recenzji Labiryntu do ŚGP 🙂

    Yosz, do zobaczenia w sieci jakoś wkrótce 😉

  3. Dzięki wielkie za wkład i pomoc :)) I wieeeeelka szkoda 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

8 − 1 =