Home / News / Akcja Granny

Akcja Granny

grannaFirma GRANNA zaprasza do wzięcia udziału w akcji “GRAJ (z) GRANNĄ!” przeznaczonej dla wszystkich kawiarni, klubokawiarni, klubów i innych miejsc, gdzie można spotkać się i z rodziną oraz przyjaciółmi i grać w gry planszowe.

Proponujemy, abyście zorganizowali u Was dwa razy w roku kalendarzowym (na wiosnę i na jesieni) spotkanie z grami GRANNY (do wyboru z listy poniżej). Na to spotkanie GRANNA przekaże nieodpłatnie po jednym egzemplarzu wybranych gier i materiały promocyjne.

W zamian za przekazanie gier chcielibyśmy, żebyście na widocznym miejscu umieścili naklejkę z napisem: BIBLIOTECZKĘ Z GRAMI WSPIERA GRANNA – WYDAWCA GIER PLANSZOWYCH” oraz przysłali krótką relację i zdjęcia z imprezy. A także polubili GRANNĘ na FB, a my Was!

Co trzeba zrobić, żeby przyłączyć się do akcji?

  • wybrać gry z listy poniżej (co najmniej 2 tytuły)
  • ustalić daty spotkań z grami oraz stworzyć krótki opisatrakcji/turnieju/prezentacji itp.
  • zgłosić te informacje do GRANNY wraz z podaniem osoby odpowiedzialnej, adresu wysyłki gier i pakietu reklamowego – do 30 maja 2013 roku do Krzysztofa Szafrańskiego na adres e-mail krzysztofszafranski@granna.pl.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Do akcji zaproście znajomych – przekażcie tę informację dalej.

www.granna.pl www.facebook.com/grannagry

LISTA GIER DO WYBORU: SUPERFARMER, RANCHO, QUBIX, HOOOP!, BUMERANG, TRIO, WILKOŁAKI, CARDIOALARM, WILKI I OWCE, HEJ, TO MOJA RYBA!, KOT W WORKU, PATYCZAKI, TĘCZA, PORY ROKU, NOS W NOS, DETEKTYW SZCZEBRZESZYN, FIGURAKI, PUZLINO, MEMINO, ZAGADKI SMOKA OBIBOKA, NOWE ZAGADKI SMOKA OBIBOKA, LALECZKI

Akcja Granny

Akcja Granny

 

 

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

cztery × 2 =