Home / Wydarzenia / Konwent KOSTEK – informacja

Konwent KOSTEK – informacja

KOSTEK 2013Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich chcących pograć w gry planszowe do gdyńskiego Katolika. Impreza, pod honorowym patronatem Prezydenta Gdyni pana Wojciecha Szczurka, odbędzie się 27 kwietnia b.r. od godziny 10 do 17 w Zespole Szkół Katolickich.

Tak jak w zeszłym co roku uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Naszym celem jest bowiem promowanie wspólnoty i kontaktów międzyludzkich. W dzisiejszym zindywidualizowanym i zinformatyzowanym świecie młodzież, ale i dorośli, coraz rzadziej odchodzą od komputera czy telewizora, coraz rzadziej zdejmują słuchawki lub odkładają smartfona aby spotkać się z drugim człowiekiem. My chcemy pokazać, że można się bawić i rozwijać spotykając innych przy planszy.

Podczas Konwentu Planszowego w Katoliku KOSTEK 2013 będzie można wypożyczyć grę i  zagrać na miejscu w specjalnie przygotowanej sali. Odbędą się eliminacje mistrzostw Polski w grze Carcassonne, uprawniające do udziału w finałach oraz, oczywiście, nagradzane. Ponadto będzie można wziąć udział w trzech turniejach – TRIO, NOX oraz TEOMACHII. Dla uczestników przygotowano również niespodzianki.

Konwent Planszowy w Katoliku KOSTEK to wielka, klimatyzowana sala, ponad 100 gier w wypożyczalni, trzy turnieje, eliminacje mistrzostwa Polski, świetna atmosfera, łatwy dojazd, dwie pizzernie w bezpośrednim sąsiedztwie oraz parking.

Zapraszamy do Zespołu Szkół Katolickich, Pl. Św. Andrzeja 2, 81-168 Gdynia – Obłuże. Dojazd samochodem Estakadą Kwiatkowskiego, autobusem – 194 spod dworca Gdynia Główna wysiąść na przystanku Kwiatkowskiego.

Szczegóły na www.kostekgdynia.pl.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

14 + szesnaście =