Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Premiery REBEL.pl na kwiecień

Premiery REBEL.pl na kwiecień

Rialto / Mały KsiążęWydawnictwo REBEL.pl zapowiedziało na kwiecień wydanie dwóch nowych gier, równolegle z premierą światową – Rialto oraz Mały Książę.

Rialto to prosta gra taktyczna oparta na eleganckim mechanizmie zagrywania kart, w której ceniony autor, Stefan Feld, poprowadzi Cię przez emocjonującą walkę o wpływy w mieście na wodzie. Gracze zdobywają punkty zwycięstwa za różne działania w trakcie gry, a dodatkowo na koniec gry każda dzielnica daje punkty tym graczom, którzy mają tam swoje pionki.

Sugerowana cena detaliczna gry to 99,95 PLN.

Więcej o grze:

Mały Książę: Stwórz mi Planetę to gra zaprojektowana przez duet autorski Antoine Bauza, Bruno Cathala – dwóch świetnych francuskich autorów, a ilustrowana oryginalnymi grafikami z pierwszego wydania książki. W tej grze każdy przyjaciel Małego Księcia buduje dla niego własną planetę, dom dla jego ukochanych zwierząt (lisa, owcy, słonia i węża) i postaci, które Mały Książę spotkał w czasie swojej podróży. Na koniec gry każda planeta będzie oceniana przez jej mieszkańców. Latarnik oceni ją wysoko gdy będzie oświetlona dużą ilością latarnii, Mały Książe najbardziej cenił ją będzie jesli będzie na niej dużo pudełek i owieczek w różnych kolorach, Geograf przydzieli dodatkowe noty za każdy kafelek bez wulkanu, a Ogrodnik najszczęśliwszy będzie gdy znajdzie się na niej przynajmniej jeden, ale najlepiej dwa baobaby, które mógł będzie pielęgnować.

Sugerowana cena detaliczna gry to 79,95 PLN.

Więcej o grze:


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwanaście − 2 =